آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

احتمال دارد نام اکسپنشن بعدی World of Warcraft لو رفته باشد

احتمال دارد نام اکسپنشن بعدی World of Warcraft لو رفته باشد

اکسپنشن بعدی World of Warcraft ممکن است توسط وب سایت رسمی بازی زودتر رونمایی شده باشد.

همانطور که توسط Wowhead مشاهده شد، کد های لو رفته درون وب سایت رسمی (World of Warcraft) ظاهرا اطلاعاتی راجب اکسپنشن بعدی این بازی است. طبق گفته Wowhead, کد های درون وبسایت شامل بخش هایی با نام پیش خرید the Dragonflight Base , Heroic و Epic Expansion است.
این کد همچنین به یک URL جدید که در حال حاضر غیر قابل دسترس است اشاره می کند. آن آدرس dragonflight.blizzard.com است، بنابراین به نظر می رسد که Dragonflight واقعاً می تواند نام اکسپنشن آینده باشد.

آخرین اکسپنشن World of Warcraft Shadowlands بود که در سال 2020 منتشر شد. با در نظر گرفتن اینکه اکسپنشن های جدید برای بازی تقریباً با فاصله هر دو سال یکبار منتشر می شوند می توان بیشتر به این اطلاعات اعتماد کرد, البته ناگفته نماند که Blizzard قبلاً تأیید کرده است که اکسپنشن جدید WoW در 19 آوریل (30 فروردین) رونمایی می شود.
با این حال این تنها اتفاق مهم Blizzard در امسال نخواهد بود, با در نظر گرفتن این موضوع که بزودی از اکسپنشن جدید World of Warcraft رونمایی می شود باید منتظر رونمایی از بازی موبایل Warcraft در ماه می نیز باشیم و همچنین یک بازی جدید در سبک بقاء از Blizzard که قرار است امسال از آن رونمایی شود, به نظر این کمپانی تقویم شلوغی را برای امسال تدارک دیده است.

→ خواندن مطلب قبلی

مدیر عامل پلی‌ استیشن: سونی برای خرید استودیو های بیشتری برنامه ریزی کرده است

خواندن مطلب بعدی ←

از Rainbow Six Mobile رونمایی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.