آتاری دستی

  • ۰۳ مهر ۱۴۰۲

احتمال دارد نسخه نهایی Baldur’s Gate 3 سال آینده منتشر شود

احتمال دارد نسخه نهایی Baldur’s Gate 3 سال آینده منتشر شود

Swen Vincke بنیانگذار و کارگردان استودیو Larian تأیید کرده است که احتمالاً Baldur’s Gate 3 تا سال آینده دسترسی زودرس (Early Access) را ترک نمی کند.
سوئن وینک در مصاحبه ای با GameSpot صریحاً در مورد مسائل پیش روی استودیو, از جمله تاخیرهای تولیدی ناشی از COVID-19 صحبت کرد و گفت که اگرچه تیم قصد دارد نسخه نهایی در سال 2022 برای بازیکنان منتشر کند اما هیچ تضمینی وجود ندارد که نسخه نهایی تا زمان مشخص شده آماده شود.

وینک گفت: ما خوشحال خواهیم شد اگر بتوانیم سال آینده آن را منتشر کنیم، بله هدف ما این است اما هیچ تضمینی وجود ندارد، اما قطعاً هدف ما همین خواهد بود.
وی در ادامه توضیح داد: ما در هنگام بحران COVID-19 یک عقب گرد بزرگ انجام دادیم به ویژه در خصوص ضبط حرکت و صداگذاری, بنابراین این کار زمان بر است.
اکنون جهان به آرامی در حال بهتر شدن است و ما دوباره شروع به افزایش سرعت می کنیم, اما هنوز کارهای زیادی داریم.

بازی Baldur’s Gate 3 دسترسی زودرس (Early Access) خود را در تاریخ 6 اکتبر سال 2020 آغاز کرد و هنگام اعلام تاریخ دسترسی زودرس وینک گفت: ما قصد داریم مدتی در آنجا بمانیم, همچنین در یک مصاحبه در آوریل سال 2021 تایید کرد که بازیکنان بازیکنان انتظار نداشته باشند نسخه نهایی به این زودی ها منتشر شود.
در حال حاضر و طبق برنامه های Larian استودیو توسعه دهنده Baldur’s Gate 3, نسخه نهایی قرار است در سال 2022 منتشر شود اما هنوز تاریخ انتشار دقیق و مشخصی ندارد با این حال در آینده باید خبر های بیشتری راجب این بازی بشنویم.

→ خواندن مطلب قبلی

تاریخ انتشار Shadowlands: Chains of Domination مشخص شد

خواندن مطلب بعدی ←

Cyberpunk 2077 دوباره به فروشگاه Playstation بازگشت

یک مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.