آتاری دستی

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

احتمال لغو E3 2020 به خاطر شیوع ویروس کرونا

احتمال لغو E3 2020 به خاطر شیوع ویروس کرونا

E3 قربانی جدید ویروس کرونا
اگرچه هنوز هیچ حرف رسمی وجود ندارد ،اما به نظر می رسد که E3 2020 لغو شده است.
Devolver Digital ، که یک شرکت کننده منظم در این مراسم شناخته میشود ، در یک توئیت اطلاع داد که باید پروازها و رزرو هتل خود را لغو کنند.
بنابراین اگر این برنامه لغو نشود ، به نظر می رسد که امسال E3 حداقل به تأخیر بیفتد.
Devolver Digital ، معروف به ساخت بازی هایی مانند My Friend Is Pedro ، Serious Sam و Hotline Miami ، است که از سال 2017 همه ساله در E3 کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرده است. اکنون طبق این توئیت اخیر ، به نظر نمی رسد که برنامه ای برای برای شرکت در این رویداد یا حداقل در ژوئن داشته باشند

در هر صورت این شرکت تصمیم گرفته است که برای حضور در E3 ، به دلیل شیوع ویروس کرونا ریسک نکند ، فرض کنید دیگر توسعه دهندگان نیز به همین فکر می کنند.
گفته می شود ، ما کاملاً مطمئن هستیم که به زودی لغو یا تأخیر اعلام خواهد شد.

اینطور به نظر میرسد که این می تواند یک سال مرخصی E3 برای این مراسم باشد و بفهمد که چگونه می تواند کارهای درست را برای سال بعد انجام دهد.
این مراسم که در سال 2020 برنامه ریزی شده بود که بیشتر تمرکز خود را روی سرگرمی های سایت و تأثیر گذاران بازی میگذارد ، مردم دقیقاً آرزوی موفقیت برای آن را نداشتند. با گذشت زمان اضافی ، شاید تیم E3 بتواند روح تازه ای را در اواخر سال جاری یا در سال 2021 به این مراسم بدهد.
متأسفانه ، E3 احتمالاً اتفاق دیگری خواهد بود که قربانی ویروس کرونا شود. از تأخیر در بازی های ویدیویی ، کنسل شدن کنسرت ها ، جشنواره ها ، رویدادهای ورزشی و هر چیز دیگری که به اجتماع عمومی احتیاج دارد ، ویروس کرونا به یک پدیده جهانی تبدیل شده است. این امید است که ما بتوانیم به زودی صحبت در مورد آن را متوقف کنیم و به حضور در رویدادهایی که از آنها لذت می بریم برگردیم.
این مراسم قرار است از 20 تا 22 خرداد در لس آنجلس برگذار شود

→ خواندن مطلب قبلی

تریلر رسمی Call Of Duty: Modern Warfare Warzone

خواندن مطلب بعدی ←

انتشار بازی Horizon Zero Dawn برای کامپیوتر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.