آتاری دستی

  • ۰۶ خرداد ۱۴۰۱

اطلاعات بسیار عجیبی از Patch های آینده World of Warcraft Shadowlands به بیرون درز کرده است, از نژاد Black Dragon گرفته تا سرزمین اژدهایان

اطلاعات بسیار عجیبی از Patch های آینده World of Warcraft Shadowlands به بیرون درز کرده است, از نژاد Black Dragon گرفته تا سرزمین اژدهایان

اخیراً شخصی در mmo-champion اطلاعاتی راجب Patch های 9.2.5 و 10.0 بازی World of Warcraft Shadowlands را منتشر کرده است که اطلاعات بسیار عجیب و غیر منتظره ای را فاش می کند.
این شخص ادعا کرده که این اطلاعات را از صفحه خصوصی Discord یکی از توسعه دهندگان World of Warcraft مشاهده کرده است.
حساب این شخص یک ساعت پس از افشای این اطلاعات Ban شد که چنین چیزی باعث شده اعتبار اطلاعات او بیشتر شود.

همانطور که می دانید World of Warcraft Shadowlands Patch 9.2 با نام Eternity’s End سال گذشته معرفی شد که شامل یک منطقه جدید , یک Raid جدید و بسیاری دیگر از این موارد خواهد بود, حال اطلاعاتی که این شخص ناشناس منتشر کرده است ادعا می کند که ما در Patch های 9.2.5 و 10.0 باید منتظر Race یا نژاد جدید Black Dragon باشیم همچنین این گزارش ادعا کرده است که Dragon Isle نیز همزمان با این نژاد جدید وارد World of Warcraft Shadowlands خواهد شد.

طبق اطلاعات این شخص ناشناس, نژاد جدید Black Dragon مانند نژاد Worgen خواهد بود و شامل دو حالت انسان نما و اژدها خواهد بود که حالت انسان نما می تواند از بین هر نژادی باشد.
سفارشی سازی حالت انسان نما نژاد Black Dragon شامل تغییرات در شاخ , دم , جواهرات , فلس ها (پوست اژدها) و همچنین افکت های چشم burning eyes و molten blood و چندین افکت دیگر خواهد بود.
Black Dragon از تمام Class های Warrior, Mage, Rogue, Druid, Hunter, Warlock, Priest, Shaman و Paladin پشتیبانی میکند.

در ادامه متن این شخص اعلام می کند که سینماتیک Patch 10.0 قرار است بزرگترین سینماتیک ساخته شده توسط بلیزارد باشد, زیرا کل تیم ساخت سینماتیک بیش از یک سال است که در حال ساخت این سینماتیک هستند و در حال حاضر تمام سینماتیک های از پیش رندر شده Shadowlands کنار گذاشته شدند و کل تیم به سمت این کار رفتند.

در گذشته نیز کانسپت آرت هایی از جزیره اژدهایان منتشر شده بود که گفته می شود مربوط به World of Warcraft Classic می باشد و قرار بوده در WOW Classic یا نسخه های بعدی به بازی اضافه شود اما هرگز چنین نشد.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی War Tortoise 2

خواندن مطلب بعدی ←

مایکروسافت کمپانی Activision Blizzard را با ارزش 70 میلیارد دلار خریداری کرد

یک مورد نظر

  • دیدیم
    دمتون گرم
    دمشون گرم
    درست بود 🙂

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.