آتاری دستی

  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

اطلاعات جدید حالت بتل رویال و ویدیو لو رفته Call of Duty:Modern Warfare – Warzone

حالت آینده Battle Royale برای Call of Duty: Modern Warfare ممکن است بدترین مخفی کاری صنعت بازی در طی چند ماه گذشته باشد.
Warzone – نامی که ظاهراً به حالت جدید داده شده است – هنوز به طور رسمی اعلام نشده است ، اما با فاش شدن بیش ار حد اطلاعات آینده را اجتناب ناپذیر کرده است و اطلاعات زیادی در مورد آنچه بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند وجود دارد.
در حال حاضر ، به نظر می رسد که بازیکنان از چتر نجات برای فرود در مناطق استفاده می کنند
یکی از جنبه هایی که ممکن است Warzone را از خود متمایز کند اندازه این نقشه است که طبق اطلاعات فاش شده بسیار بزرگ است. که به همراه 150 بازیکن در مپ بازی را شروع میکنید ، 50 بازیکن بیشتر از بازی های بتل رویال دیگر می باشد.
طبق شایعات تاکنون منطقه هایی از مکانهایی مانند میدان هوایی ، بانیارد ، گلوگ ، بیمارستان ، الوار ، بندر ، معدن ، شهرک ذخیره سازی و موارد دیگر در مپ وجود دارد
یکی از خلاقانه ترین ویژگی های Warzone در بین ژانرهای نبرد رویال شایعه شده است که نوعی ارز درون بازی است که از شکست حریفان و تکمیل مأموریت ها به نام Plunder به دست می آید
به نظر می رسد در اطراف نقشه مکان های خاصی وجود دارد که ممکن است برای خرج Plunder استفاده شود.
به نظر می رسد بازیکنان شکست خورده به گلاگ (Gulag) اعزام می شوند ، جایی که یک بازیکن دیگر شکست خورده در آنجا حضور دارد که یک نبرد 1v1 را شروع میکند که برنده دوباره به بازی برمیگردد.
برای جالب تر شدن امور و داده های اطلاعاتی حاکی از این است که سایر بازیکنان قادر خواهند بود که Plunder خود را در مورد نتیجه این نبردهای 1v1 شرط بندی کنند.
از اطلاعات فاش شده در مورد Warzone ، یک چیز در کل ثابت بوده است ، و آن این است که این حالت جدید (Warzone) برای تمام پلیر ها کاملاً رایگان است
→ خواندن مطلب قبلی

تریلر معرفی کاراکتر شخصیت اسپاون در Mortal Kombat 11

خواندن مطلب بعدی ←

تریلر رسمی Call Of Duty: Modern Warfare Warzone

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.