آتاری دستی

  • ۰۸ تیر ۱۴۰۱

اطلاعات کامل از تغییر کارگردان تا تاریخ انتشار God of War: Ragnarok

اطلاعات کامل از تغییر کارگردان تا تاریخ انتشار God of War: Ragnarok

شب گذشته در رویداد پر سر و صدا Playstation Showcase از بازی محبوب و پر طرفدار God of War: Ragnarok رونمایی شد که با واکنش های متفاوتی رو به رو شد, برخی بعد از نمایش این تریلر بسیار هیجان زده شده بودند و برخی دیگر با توجه به این موضوع که گرافیک نسبت به نسخه قبل تغییری نکرده ناراضی بودند و God of War: Ragnarok را به عنوان DLC نسخه قبلی God of War میدانستند.

بازی God of War: Ragnarok به این دلیل که قرار است برای هردو نسل کنسول (PS4 و PS5) منتشر شود با محدودیت هایی رو به رو خواهد بود زیرا توسعه دهندگان در Sony Santa Monica به طور کلی نمیتوانند با توجه به قدرت کنسول PS5 این بازی را توسعه دهند و این می تواند یکی از دلایلی باشد که گرافیک تغییر چندانی نسبت به نسخه قبل نداشته باشد.
البته هنوز زمان زیادی تا انتشار باقیمانده و مطمئناً شاهد تغییراتی در گرافیک خواهیم بود.

بازی God of War: Ragnarok قرار است در زمانی نامعلوم در سال 2022 منتشر شود و هیچ گونه ارتقاء رایگان از PS4 به PS5 در کار نخواهد بود.
اگر شما به دنبال خرید God of War: Ragnarok برای PS4 هستید در صورت خرید کنسول PS5 نمی توانید این بازی را به صورت رایگان از PS4 به PS5 منتقل کنید و توسعه دهنده اعلام کرده که برای انجام اینکار باید 10 دلار هزینه ارتقاء بپردازید.
نسخه PS5 بازی God of War: Ragnarok قرار است شامل رزولوشن 4K و 60 فریم باشد.

در رویداد Playstation Showcase مشخص شد که کارگردان God of War: Ragnarok تغییر کرده است و Cory Barlog دیگر کارگردان این بازی نخواهد بود و اکنون کارگردانی بازی به دست Eric Williams است.
Barlog در رابطه با این تغییر گفت: نکته مهم برای ما این است که بتوانیم هر بار دید جدیدی داشته باشیم مانند یک جفت پای تازه به این معنا که در پایان کار وقتی از این موارد واقعاً خسته شده اید باید شخص دیگری را برای انجام اینکار قرار دهید. بارلوگ به شوخی گفت: مثل او (Eric Williams)

Eric Williams نیز راجب داستان God of War: Ragnarok توضیحاتی داد: از نظر من ما می خواهیم یک داستان بسیار دلچسب و حماسی را به عنوان یک پدر و پسر در سفر بیان کنیم.
ما می خواهیم با برداشتن تکه هایی از زندگی یا درام خانوادگی در صورت تمایل به آن برسیم و آن را در مقابل یکدیگر قرار دهیم و در پایان، ما فقط می خواهیم پایانی داشته باشیم که بر اساس همه این موارد بسیار شگفت آور و در عین حال اجتناب ناپذیر باشد.

گیم پلی تریلر God of War: Ragnarok

→ خواندن مطلب قبلی

تمام تریلر های به نمایش در آمده در رویداد Playstation Showcase

خواندن مطلب بعدی ←

Epic برنده بزرگ جنگ علیه Apple

یک مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.