آتاری دستی

  • ۰۷ آذر ۱۴۰۱

انتشار Starfield و Redfall تا اوایل 2023 به تعویق افتاد

انتشار Starfield و Redfall تا اوایل 2023 به تعویق افتاد

Bethesda اعلام کرد که انتشار Redfall و Starfield تا نیمه اول سال 2023 به تعویق افتاده است.
این خبر تنها چند هفته قبل از رویداد Xbox و Bethesda در 12 ژوئن منتشر می‌شود، جایی که انتظار می‌ رفت قبل از انتشار آنها در سال 2022 شاهد نمایش گیم پلی کاملی از این بازی ها باشیم.

Bethesda در بیانیه‌ ای رسمی درباره این تاخیر گفت: ما تصمیم سختی گرفته ایم تا انتشار Redfall و Starfield را تا نیمه اول سال 2023 به تعویق بیندازیم. تیم های Arkane Austin (Redfall) و Bethesda Game Studios (Starfield) جاه طلبی های باورنکردنی برای بازی های خود دارند و ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما بهترین نسخه های آنها را دریافت می کنید.
ما می خواهیم از همه برای هیجانشان برای Redfall و Starfield تشکر کنیم. این انرژی بخش بزرگی از چیزی است که هر روز به همه ما الهام می‌ بخشد و هیجان ما را برای چیزی که خلق می‌ کنیم بیشتر می‌ کند.

Starfield و Redfall به عنوان دو انحصاری اصلی Xbox Series X/S برای امسال معرفی شدند. Starfield اولین IP جدید استودیوی بازیسازی Bethesda در 25 سال گذشته است و به عنوان Skyrim در فضا نیز شناخته می شود. این بازی در ابتدا قرار بود در 11 نوامبر 2022 (20 آبان) منتشر شود, Redfall نیز همچنین قرار بود در تابستان 2022 توسط Arkane Studios، توسعه دهنده Dishonored، Deathloop و Prey منتشر شود. Redfall یک بازی تیراندازی جهان باز است که در آن شما و سه دوست دیگر می توانید برای شکار خون آشام ها با سلاح ها و توانایی های مختلف با هم متحد شوید.

ما انتظار داریم که در طول رویداد Xbox + Bethesda زمان قابل توجهی به این 2 بازی اختصاص داده شده باشد. Bethesda قول داده است که بزودی گیم پلی بازی های Redfall و Starfield را نمایش خواهد داد، اما اطلاعات بیشتری ارائه نکرده است.

→ خواندن مطلب قبلی

Apex Legends Mobile هفته آینده منتشر خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

تاریخ انتشار Dead Space Remake برای سال آینده تایید شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.