آتاری دستی

  • ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

انتظار نداشته باشید که Mortal Kombat 12 در Evo ظاهر شود

انتظار نداشته باشید که Mortal Kombat 12 در Evo ظاهر شود

Ed Boon یکی از خالقان Mortal Kombat به طرفداران اعلام کرد که در Evo آخر هفته هیچ اعلامیه جدیدی برای Mk12 وجود نخواهد داشت. Boon در پاسخ به توییتی از IGN مبنی بر اینکه توسعه دهندگان Street Fighter، Mortal Kombat ، Tekken و Guilty Gear همگی در طول Evo 2022 اعلامیه هایی را ارائه می کنند، گفت: به جز Mortal Kombat متاسفم. او ادامه داد: زمان آن رسیده است که Street Fighter و سایر بازی های مبارزه ای عالی در مرکز توجه باشند, بیایید از آن لذت ببریم!

شایان ذکر است که مقاله واقعی IGN بیشتر در مورد اعلامیه‌ های کمپانی برادران وارنر صحبت می‌کند تا به طور خاص Mortal Kombat، که باعث می‌شود این احتمال وجود داشته باشد که شاهد رونمایی از Injustice (دیگر بازی استودیو NetherRealm) باشیم.
همچنین این واقعیت وجود دارد که بون شوخی کرده باشد, زیرا هرکسی که مدت زیادی اخبار Mortal Kombat را دنبال می کند، می داند که چقدر دوست دارد با مردم سر و کله بزند و برای هر چیزی طرفداران را گمراه کند. در حالی که به نظر می رسد این بار جدی باشد، اما تا زمانی که Evo آغاز نشود نمی توان چیزی را به قطعیت گفت.

Evo 2022 در روز جمعه 5 آگوست (14 مرداد) آغاز می شود و در سه روز سرگرم کننده بازی های مبارزه ای را ارائه می دهد. معمولاً تعداد کمی از اعلان‌ ها مانند رونمایی از بازی‌ های جدید و شخصیت‌ های جدید در این رویداد اتفاق می‌ افتند.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی FIFA Soccer 2022 v17.0.02

خواندن مطلب بعدی ←

توسعه World of Warcraft mobile پس از سه سال متوقف شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.