آتاری دستی

  • ۱۲ تیر ۱۴۰۱

اولین اکسپنشن Back 4 Blood در ماه آوریل منتشر می شود

اولین اکسپنشن Back 4 Blood در ماه آوریل منتشر می شود

Turtle Rock Studios توسعه دهنده Back 4 Blood اعلام کرد که اولین اکسپنشن این بازی با نام Tunnels of Terror در 12 آوریل (23 فروردین) منتشر خواهد شد.

Turtle Rock همچنین اعلام کرد که Back 4 Blood به یک موفقیت بزرگ دست یافته است و از زمان انتشار در اکتبر 2021 بیش از 10 میلیون بازیکن را جذب کرده و به یکی از پرفروش‌ ترین بازی های جدید در سال 2021 تبدیل شده است.
Steve Goldstein رئیس و مدیر کل استودیو Turtle Rock گفت: دستیابی به چنین نقطه عطفی در مدت کوتاهی پس از انتشار Back 4 Blood یک رویداد تاریخی برای استودیو ما و این فرنچایز است.
همانطور که به آینده نگاه می کنیم، هیجان زده هستیم که با اکسپنشن آینده خود (Tunnels of Terror) که محتوای بیشتری را برای پاکسازی جهان از Ridden به طرفداران ارائه می دهد، به این حرکت ادامه دهیم.

Tunnels of Terror دو شخصیت جدید Sharice و Heng را معرفی می‌کند, به همراه یک فعالیت Co-op جدید به نام Ridden Hives، که در هفت Dungeon مختلف در زیر شهر Evansburgh اتفاق می‌افتد, که با نوع جدیدی از دشمن به نام Warped Ridden پر شده است. (Ridden در بازی Back 4 Blood نام زامبی ها است)
اکسپنشن جدید همچنین دارای هشت اسکین جدید برای کارکتر ها، 12 اسکین جدید برای اسلحه ها , هفت سلاح افسانه ای, کارت های جدید و موارد دیگر خواهد بود.

Turtle Rock در اعلامیه تاریخ انتشار اشاره کرد, تا زمانی که حداقل یک نفر از بازیکنان حاضر در Party (گروه های درون بازی) Back 4 Blood, اکسپنشن جدید Tunnels of Terror را خریداری کرده باشد همه بازیکنان حاضر در آن گروه به محتوای Tunnels of Terror دسترسی خواهند داشت.

→ خواندن مطلب قبلی

بزودی Ezio وارد دنیای Fortnite خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

انتشار حالت Co-op برای Halo Infinite بازهم با تأخیر مواجه شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.