آتاری دستی

  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱

بازی جدید Splinter Cell در مراحل اولیه توسعه است

بازی جدید Splinter Cell در مراحل اولیه توسعه است

گفته می شود که Splinter Cell جدید در Ubisoft مراحل اولیه توسعه را پشت سر میگذارد.

به گفته VGC، پروژه جدید برای جلب اعتماد طرفداران ناامید شده از تلاش های اخیر برای احیای این فرنچایز محبوب تولید شده است, زیرا طرفداران بعد از اینکه Sam Fisher به سمت VR و سیستم عامل های تلفن همراه رفته بود به طور کلی از کمپانی Ubisoft برای توسعه دنباله Splinter Cell ناامید شده بودند.
در حال حاضر مشخص نیست که کدام استودیوها روی این پروژه کار می کنند، اما VGC اعلام کرد که Ubisoft Montreal یکی از برجسته ترین توسعه دهندگان این کمپانی پروژه Splinter Cell را رهبری نمی کند.
گفته می شود این بازی در مراحل اولیه تولید است و این شانس وجود دارد که در سال 2022 از آن رونمایی شود.

بیش از هشت سال از راه اندازی آخرین بازی Splinter Cell در پلتفرم ها می گذرد و طرفداران که از آن زمان منتظر بازگشت فیشر بودند با انتشار نسخه VR بازی Splinter Cell که به طور انحصاری برای Oculus در سپتامبر 2020 رونمایی شده بود واکنش های منفی نسبت به این کار Ubisoft نشان دادند.
در چند سال گذشته، این فرنچایز به صورت غیر رسمی و Cross-Over در چند بازی مختلف سر در آورد اما این طرفداران را راضی نکرد.

در حال حاضر شواهدی وجود دارد که نشان می دهد بازی جدید Splinter Cell در دست توسعه است و با توجه به این موضوع بعد از انتشار Rainbow Six Extraction در سال آینده باید منتظر اخبار جدی تری راجب این فرنچایز محبوب باشیم.

→ خواندن مطلب قبلی

فیل اسپنسر: ایکس باکس استودیوهای بیشتری میخرد, کار ما هنوز تمام نشده است

خواندن مطلب بعدی ←

God of War در ماه ژانویه به PC می آید

یک مورد نظر

  • […] در ماه های گذشته نیز VGC راجب Splinter Cell جدید اطلاعاتی را به اشتراک گذاشت که اعلام کرده بود بازی جدید فرنچایز محبوب Splinter Cell در مراحل اولیه توسعه است اما هنوز مشخص نیست که توسط کدام استودیو وظیفه رهبری این پروژه را بر عهده دارد. از آن زمان به بعد هیچ چیزی توسط یوبیسافت تأیید یا تکذیب نشد تا اینکه امروز به صورت رسمی مشخص شد که Splinter Cell Remake در حال توسعه است. […]

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.