آتاری دستی

  • ۰۱ مهر ۱۴۰۲

بازی های این نسل برای Xbox Series X رایگان میشود

بازی های این نسل برای Xbox Series X رایگان میشود

مایکروسافت به ناشران بازی گفته که نسخه نسل بعدی بازی های خود را برای کسانی که آن ها را در نسل قبلی خریداری کرده اند رایگان کنند.

اطلاعات بدست آمده از گزارش جدید VideoGamesChronicle است ، که استناد به چندین منبع نشر نشان می دهد که سیاست نسل بعدی مایکروسافت امیدوار است این تضمین را در بر بگیرد که هرکسی که در Xbox One یک نسخه از بازی را دارد دیگر لازم نیست هزینه ای بپردازد برای ارتقا به نسخه Xbox Series X و میتواند آن بازی را در نسل بعدی رایگان دریافت کند.

ظاهراً این درخواست مایکروسافت برای کنسول نسل بعدی خود به ویژگی Smart Delivery Xbox پیوند خورده است ، این اطمینان را می بخشد که بازیکنان بدون توجه به اینکه کدام پلتفرم Xbox را استفاده میکنند از بهترین نسخه یک بازی cross-gen بهره مند می شوند.

به عبارت دیگر ، مایکروسافت امیدوار است که هجوم حذف کننده های نسل بعدی را کاهش دهد ، درعوض از آنها خواسته است که یا ارتقاء رایگان را به درگاه Xbox Series X ارائه دهند یا حداقل در واقعیت. تخفیف برای کسانی که نسخه بعدی را از فروشگاه مایکروسافت خریداری می کنند.

به نظر می رسد این سیاستها الزامی نیست ،هرچند بازی های اصلی مانند Cyberpunk 2077 ، Destiny 2 و Assassin’s Creed: Valhalla قبلاً تأیید کرده اند که نسخه های نسل بعدی آنها به صورت رایگان در دسترس خواهد بود تا هرکسی که نسخه ای از سخت افزار فعلی را در اختیار داشته باشد ، در نسل بعد برای آن رایگان باشد.

→ خواندن مطلب قبلی

تریلر بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

خواندن مطلب بعدی ←

گیم پلی لورفته Assassin’s Creed Valhalla (خطر اسپویل)

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.