آتاری دستی

  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

بازی Gotham Knights معرفی شد

Gotham Knights که در جریان لایو استریم امروز DC Fandome رونمایی شد ، بازی بعدی از WB Games Montreal است و این چهار شخصیت جانشین Batman در دنیایی که بتمن دیگر نیست ، معرفی شدند. Batgirl ، Robin ، Nightwing و Red Hood قهرمانان جدید Gotham هستند و آنها باید برای متوقف کردن طرحی که به نظر می رسد انواع مختلفی از افراد شرور را شامل می شود یک تیم شوند.

این تریلر این داستان را برای ما تشریح می کند که ظاهرا بتمن مرده است و او یک پروتکل اضطراری برای محافظت از شهر خود که از بین رفته است ایجاد کرده است. صدایی در تریلر میگوید اگر این فیلم را مشاهده میکنید من مرده ام. وقتی این غار و همه چیز موجود در آن را ویران کردم ، این پیام به طور خودکار ایجاد می شد.

در تریلر ، Nightwing ، Batgirl ، Robin و Red Hood را مشاهده می کنیم که همه برای جنگیدن مناسب هستند. هر یک از مبارزات خود ، سبک مبارزاتی منحصر به فرد و قابل تنظیم خود را دارند. Batgirl مانند بتمن می جنگد ، اگرچه او از tonfas برای از بین بردن دشمنان استفاده می کند. به نظر می رسد Robi آکروباتیکه سریعی است. در همین حال ، به نظر می رسد Red Hood دارای قدرتی خطرناک است.

بازی Gotham Knights در سال 2021 منتشر خواهد شد.

ویدئوی گیم پلی بازی

→ خواندن مطلب قبلی

تریلر تغییرات گرافیکی Crysis Remastered

خواندن مطلب بعدی ←

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.