آتاری دستی

  • ۰۸ مهر ۱۴۰۲

با توجه به اینکه انتشار Battlefield 6 برای استودیو Criterion اولویت دارد تاریخ انتشار Need for Speed یک سال به تعویق می افتد

با توجه به اینکه انتشار Battlefield 6 برای استودیو Criterion اولویت دارد تاریخ انتشار Need for Speed یک سال به تعویق می افتد

برای پایان دادن به توسعه Battlefield 6 کمپانی EA نیاز به کمک دیگر استودیو های زیر مجموعه خود دارد و این به معنای تاخیر در انتشار Need for Speed است, زیرا استودیو DICE (توسعه دهنده سری بازی های Battlefield) برای پایان دادن به توسعه Battlefield 6 به کمک استودیو Criterion (توسعه دهنده سری بازی های Need for Speed و همچنین نسخه جدید این بازی) نیاز دارد.

این خبر بعد از مصاحبه Laura Miele مدیر ارشد استودیوی EA منتشر شد, که او گفت: کار در شرایط خانه به این معنی است که استودیو DICE به کمک اضافه (استودیو Criterion) برای توسعه Battlefield 6 نیاز داشته باشد و این 2 استودیو در گذشته چندین بار با هم کار کرده اند.
برخی از عوامل باعث شده اند که این معقول ترین راه برای کمپانی EA باشد اما EA امسال به لطف خرید Codemasters هنوز حداقل یک بازی مسابقه ای در راه دارد.
این 2 استودیو در گذشته برای توسعه Battlefield 5 و Star Wars Battlefront با هم همکاری کرده بودند.

همچنین Miele اعلام کرد که این بدان معنا نیست که توسعه Need for Speed از عهده Criterion خارج و یا از آنها گرفته شده باشد اما در عوض نسخه بعدی Need for Speed یک سال به تعویق خواهد افتاد.
بنابراین می توانیم انتظار داشته باشیم که این بازی حداقل تا مارس 2023 منتشر نشود.

→ خواندن مطلب قبلی

تاریخ انتشار Horizon Forbidden West همچنان اواخر 2021 خواهد بود

خواندن مطلب بعدی ←

Epic Games استودیو توسعه دهنده Fall Guys را خریداری کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.