آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

بزودی در World of Warcraft بازیکنان Horde و Alliance می توانند در dungeon و raid ها با هم متحد شوند

بزودی در World of Warcraft بازیکنان Horde و Alliance می توانند در dungeon و raid ها با هم متحد شوند

پایه و اساس بازی World of Warcraft اینگونه است که شما یا Alliance هستید یا Horde و این دو گروه هرگز به جز برای شکست دادن یکدیگر، همدیگر را ملاقات نخواهند کرد, اما امروز Blizzard اعلام کرد که قرار است بزودی این شکاف از بین برود و بازیکنان Horde و Alliance بتوانند در Dungeon , Raid و Rated PvP ها باهم متحد شوند.

این یک تغییر بزرگ است و درگیری بین این دو جناح حتی به قبل از انتشار World of Warcraft در سال 2004 باز میگردد زیرا بازیکنان در Warcraft: Orcs and Humans سال 1994 شاهد این درگیری بوده اند و باید دید که در آینده واکنش بازیکنان چگونه خواهد بود, البته این نکته فراموش نشود که انتخاب این موضوع که از جناح رقیب بازیکن وارد یک تیم شود هنوز هم بر عهده خود شما خواهد بود و هیچ اجباری در کار نیست.

  •  اگر دوستی با BattleTag یا Real ID دارید یا اگر عضو یک cross-faction WoW Community هستید، می توانید مستقیماً اعضای جناح مقابل را به یک تیم یا Party دعوت کنند.
  • Group Finder برای Mythic dungeons برای هردو جناح باز خواهد بود و شما حق انتخاب خواهید داشت که از جناح خودی یا رقیب بازیکنان را دعوت کنید.
  • Guild ها و Random Matchmade ها مانند Heroic dungeon, Skirmish یا Random Battleground به صورت تک جناحی باقی می مانند.

اعضای جناح‌ های مخالف در یک Party می‌توانند از طریق چت ارتباط برقرار کنند اما خارج از Dungeon یا Raid ها کاملاً به صورت قبل و دشمن خواهند بود, اما هنگامی که آنها وارد یک Dungeon ، Raid یا Rated PvP می شوند می توانند به طور کامل با هم همکاری کنند انگار که همه اعضای یک جناح هستند.

Blizzard همچنین اعلام کرد که در حال انجام اقداماتی برای محدود کردن Booster ها است و از این به بعد با تمامی آنها برخورد قاطع خواهد شد.

→ خواندن مطلب قبلی

Sony استودیو Bungie را به قیمت 3.6 میلیارد دلار خریداری می کند

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی FULL METAL MONSTERS 0.17.1

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.