آتاری دستی

  • ۰۷ مهر ۱۴۰۲

به احتمال زیاد بازی Dying Light 2 بلأخره امسال منتشر شود

به احتمال زیاد بازی Dying Light 2 بلأخره امسال منتشر شود

یک توییت از حساب رسمی توییتر Dying Light نشان می دهد که ممکن است در سال 2021 شاهد انتشار Dying Light 2 باشیم.
در اولین شب سال 2021 استودیو Techland توسعه دهنده این بازی در توییتی نوشت: بازماندگان ما امشب را جشن میگیریم, اما خود را برای سال 2021 آماده کنید.
البته این تضمینی نیست که بالاخره در سال 2021 دنباله بازی Dying Light منتشر شود، اما حداقل به بازیکنان اطمینان می دهد که اطلاعات بیشتری در مورد بازی به دست خواهند آورد.

از دنباله بازی Dying Light در E3 سال 2018 رونمایی شد و گفته شد این بازی دارای 100 ساعت محتوا و 15 تا 20 ساعت کمپین خواهد بود, اما سال گذشته استودیو Techland زمان انتشار در بهار 2020 را به طور نا محدود به تعویق انداخت, این دومین تعویق در انتشار بود زیرا در سال 2019 نیز چنین اتفاقی برای این بازی رخ داده بود.
در بیانیه ای که در آن زمان به اشتراک گذاشته شد مدیر عامل شرکت Paweł Marchewka گفت: متأسفانه ما برای تحقق برنامه های خود به زمان توسعه بیشتری نیاز داریم.
در ماه های آینده جزئیات بیشتری را برای به اشتراک گذاشتن خواهیم داشت و به محض داشتن اطلاعات بیشتر به شما پاسخ خواهیم داد.

از آن زمان تاکنون اخبار کمی راجب وضعیت این بازی منتشر شده بود اما توییت اخیر نشان دهنده این موضوع است که به احتمال بسیار زیاد می توانیم شاهد انتشار Dying Light 2 پس از 2 سال تأخیر باشیم.

→ خواندن مطلب قبلی

DLC بازی Cyberpunk 2077 اوایل سال 2021 به صورت رایگان منتشر خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

Red Dead Redemption 2 بازی سال 2020 استیم شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.