آتاری دستی

  • ۱۲ تیر ۱۴۰۱

تاریخ انتشار Battlefield 2042 یک ماه به عقب رانده شد

تاریخ انتشار Battlefield 2042 یک ماه به عقب رانده شد

بروزرسانی

استودیو DICE به صورت رسمی اعلام کرد انتشار Battlefield 2042 تا 19 نوامبر (28 آبان) به عقب رانده شد.

Oskar Gabrielson مدیر کل DICE در بیانیه ای از طرف تیم توسعه اظهار داشت: ایجاد نسخه نسل بعدی Battlefield در طول یک همه گیری جهانی چالش های پیش بینی نشده ای را برای تیم های توسعه ما ایجاد کرده است و با توجه به مقیاس و گستردگی بازی ما امیدوار بودیم که تیم های ما با هم به استودیوهای ما بازگردند و به سمت راه اندازی حرکت کنیم اما شرایط کنونی اجازه نمی دهد این کار با خیال راحت انجام شود و با تمام سختی کار تیم ها در خانه، ما احساس می کنیم مهم است که زمان بیشتری را برای توسعه Battlefield 2042 برای بازیکنان خود اختصاص دهیم.

بازی Battlefield 2042 قرار بود در تاریخ 22 اکتبر (30 مهر) منتشر شود.

داستان اصلی:

در حالی که هنوز چیزی توسط EA یا DICE تأیید نشده است اما منابع داخلی ادعا می کنند که تاریخ انتشار Battlefield 2042 به احتمال زیاد تا سال 2022 به تعویق میفتد.

این شایعه را DealerGaming یوتیوبر سرشناس در توییتر اعلام کرد و نوشت: شنیده است که انتشار Battlefield 2042 ممکن است به سال آینده موکول شود.
بعد از ظهر نیز Nick Baker از Xbox این توییت را تایید کرد و پاسخ داد او هم چنین چیزی را شنیده است, با این حال Nick Baker در ادامه اعلام کرد که اگرچه شنیده است که تاریخ انتشار Battlefield 2042 به تعویق میفتد اما نمی داند که آیا این تأخیر تا سال 2022 خواهد بود یا خیر.

در حال حاضر چیزی مشخص نیست اما اینگونه که گفته می شود به احتمال بسیار زیاد Battlefield 2042 نیز با تأخیر در انتشار رو به رو خواهد شد.
با توجه به این موضوع که Battlefield 2042 تمامی مراحل آزمایشی را پشت سر گذاشته است احتمال اینکه مدت زمان زیادی به تعویق بیفتد بسیار کم است, البته هنوز چیزی رسمی نیست و باید منتظر خبر رسمی از EA و DICE باشیم.

→ خواندن مطلب قبلی

تأخیر دوباره در انتشار Dying Light 2

خواندن مطلب بعدی ←

تاریخ انتشار Sherlock Holmes Chapter One اعلام شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.