آتاری دستی

  • ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

تأخیر در انتشار بازی Avatar: Frontiers of Pandora تا سال 2023

تأخیر در انتشار بازی Avatar: Frontiers of Pandora تا سال 2023

Ubisoft اعلام کرده است که انتشار Avatar: Frontiers of Pandora در کنار یک عنوان معرفی نشده دیگر، تا سال مالی آینده این شرکت به تعویق افتاده است.
سال مالی بعدی Ubisoft از اول آوریل 2023 تا 31 مارس 2024 اجرا می شود، بنابراین انتظار می رود Avatar: Frontiers of Pandora زمانی در همان پنجره راه اندازی شود. Ubisoft می‌گوید: انتشار یک بازی معرفی‌ نشده کوچکتر نیز تا سال مالی آینده به تعویق افتاده است.

Ubisoft در گزارش درآمد خود می گوید: در حالی که این زمان توسعه اضافی بازتابی از محدودیت های جاری, تولید در سراسر صنعت است، اما ما سخت در تلاش هستیم تا کارآمدترین شرایط کاری را برای اطمینان از هر دو گروه اجرا کنیم. انعطاف پذیری برای تیم های ما و همچنین بهره وری قوی و در عین حال ارائه بهترین تجربیات به بازیکنان.
Ubisoft می‌گوید Avatar: Frontiers of Pandora تجربه‌ ای همه جانبه‌ و پیشرفته‌ ای را ارائه می‌ کند که از مزایای کامل فناوری نسل بعدی بهره می‌ برد و معتقد است که نام تجاری آواتار نمایانگر یک فرصت بزرگ چند ساله برای این کمپانی است.

Avatar: Frontiers of Pandora قبلاً برنامه‌ ریزی شده بود تا در سال مالی جاری، که در 31 مارس 2023 به پایان می‌ رسد منتشر شود. Ubisoft سه بازی اصلی را برای انتشار در این سال مالی آماده کرده بود، از جمله Mario + Rabbids: Sparks of Hope و Skull and Bones. هر دوی آنها اکنون تاریخ انتشار مشخصی دارند و به نظر می رسد در مسیر راه اندازی هستند. با این حال، بازی Avatar دیگر در میان آنها نیست.

→ خواندن مطلب قبلی

تریلر رونمایی از FIFA 23

خواندن مطلب بعدی ←

به نظر می رسد Blizzard به طور تصادفی تاریخ انتشار Wrath of the Lich King Classic را فاش کرده است

یک مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.