آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تأخیر در انتشار Prince of Persia: The Sands of Time Remake, برای چندمین بار

تأخیر در انتشار Prince of Persia: The Sands of Time Remake, برای چندمین بار

بازی Prince of Persia: The Sands Of Time در ابتدا قرار بود در تاریخ 21 ژانویه 2021 منتشر شود اما درست بعد از نمایش اولین تریلر از این بازی در سال 2020, (که به دلیل قدرت گرافیکی بسیار ضعیف با انتقاد شدید بازیکنان مواجه شد) انتشار آن تا مارس 2021 به تعویق افتاد و بعد از گذشت مدتی اعلام شد که این بازی بازهم با تأخیر مواجه خواهد شد اما این بار هیچ تاریخی اعلام نشد و اکنون بعد از گذشت بیش از یکسال بی خبری, یوبیسافت اعلام کرد: Prince of Persia: The Sands Of Time بازهم با تأخیر مواجه خواهد شد اما اینبار دیگر قرار نیست سال مالی 2023 را هدف قرار دهیم.

یوبیسافت در اطلاعیه ای نوشت: توسعه بازی Prince of Persia: The Sands of Time Remake اکنون توسط Ubisoft Montreal هدایت خواهد شد. در نتیجه، ما دیگر سال مالی 2023 را هدف قرار نمی دهیم و بازی از لیست حذف شده است. اگر بازیکنان مایل به لغو پیش خرید خود هستند از حالا می توانند اقدام کنند.

با اعلام یوبیسافت می توان مطمئن شد که مراحل توسعه بازی نه تنها خوب پیش نمی رود بلکه به نظر می رسد متوقف شده است.
بنابراین Prince of Persia: The Sands of Time Remake تا آپریل 2023 نیز منتشر نمی شود, این بازی در حال حاضر تا مدت نامحدودی به تعویق افتاده است و با توجه به اینکه این بازی از لیست بسیاری از فروشگاه ها و خرده فروشان حذف شده است این امکان وجود دارد که حتی شاهد انتشار آن نباشیم و پروژه Prince of Persia: The Sands of Time Remake برای همیشه متوقف شود.
مشکلات در یوبیسافت ظاهراً فراتر از تصورات است و بنا بر شایعه های گذشته مبنی بر فروش این کمپانی, این احتمال وجود دارد که با تداوم این روند بزودی شاهد بفروش رفتن کمپانی یوبیسافت توسط غول های بازیسازی باشیم که از خریداران احتمالی میتوان Take-Two Interactive و Microsoft را نام برد.

→ خواندن مطلب قبلی

اتفاقات مهم رویداد Playstation State of Play (June 2022)

خواندن مطلب بعدی ←

تریلر Fortnite: Chapter 3 Season 3

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.