آتاری دستی

  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

تأخیر دوباره در انتشار Rainbow Six Extraction و Riders Republic

تأخیر دوباره در انتشار Rainbow Six Extraction و Riders Republic

تأخیر در انتشار Riders Republic و Rainbow Six Extraction به طور رسمی توسط Ubisoft اعلام شد, اما تنها یکی از این بازی ها قرار است امسال منتشر شود و دیگری به سال بعد موکول شد.

هر دو بازی در ابتدا قرار بود در ماه سپتامبر راهی بازار شوند، بازی Riders Republic در 2 سپتامبر و Rainbow Six Extraction پس از آن در 16 سپتامبر
قرار بود منتشر شوند.
ساعاتی پیش Ubisoft در بیانیه ای اعلام کرد که Riders Republic اکنون قرار است در 28 اکتبر (6 آبان) منتشر شود, اما از طرفی دیگر تاریخ انتشار Rainbow Six Extraction تا مدت طولانی تری به تعویق خواهد افتاد و این بازی قرار است در ژانویه سال 2022 منتشر شود.

در اعلامیه تأخیر Riders Republic تیم توسعه می گوید که هفته های اضافی را برای تنظیم دقیق تجربه بازی استفاده می کند و همچنین به بازیکنان فرصتی دیگر برای آزمایش بازی و ارائه بازخورد ها می دهد.
پست اعلامیه Rainbow Six Extraction نیز می گوید که با این تأخیر اطمینان حاصل می کنیم که Rainbow Six Extraction همان تجربه همه جانبه و کمپین هیجان انگیز است که قصد ایجاد آن را داریم, توسعه دهندگان خیلی زود اطلاعات بیشتری در مورد بازی به اشتراک می گذارند.

این اولین تأخیر برای این دو بازی نیست, در حقیقت هنگامی که Rainbow Six Extractation در E3 2019 رونمایی شد (آن زمان هنوز Rainbow Six Quarantine نام داشت) قرار بود در سال 2020 منتشر شود.
همچنین Riders Republic در سال 2020 رونمایی شد و قرار بود در ژانویه امسال منتشر شود که چنین نشد.

→ خواندن مطلب قبلی

رویداد QuakeCon امسال هم دیجیتالی خواهد بود

خواندن مطلب بعدی ←

Warframe از Cross-Play و Cross-Save پشتیبانی خواهد کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins