آتاری دستی

  • ۰۸ تیر ۱۴۰۱

تأخیر 6 ماهه در انتشار Saints Row

تأخیر 6 ماهه در انتشار Saints Row

طبق اعلام رسمی توسعه دهندگان Saints Row, تاریخ انتشار این بازی از 25 فوریه 2022 (6 اسفند) تا 22 آگوست 2022 (1 شهریور) به عقب رانده شد.

Jim Boone مدیر استودیو Deep Silver Volition در پستی در وبسایت Saints Row اعلام کرد: اولویت ما ایجاد بهترین بازی Saints Row است و اگر این بازی در تاریخ اصلی منتشر می شد، کیفیت این بازی به اندازه‌ ی استانداردهایی که ما برای خود تعیین کرده ایم و شما انتظار دارید نبود.
تیم فقط به زمان بیشتری نیاز دارد تا همان چیزی که در برنامه خود دارد عملی کند, ما در حال انجام برخی تنظیمات دقیق هستیم و تغییر چندانی در بازی خارج از سطح کلی ایجاد نخواهد شد اما کیفیت و گرافیک بهتر برنامه ما برای بهبود بازی خواهد بود.

Jim Boone دلیل اصلی تأخیر در انتشار را اختلال هنگام شروع همه‌گیری Covid-19 می داند که باعث انجام کار در خانه شده است اما همچنین Boone تاکید می کند که همه خیلی سریع خود را با چنین وضعی تطبیق دادند.
این پست همچنین روشن می کند که هیچ تغییر عمده ای در بازی ایجاد نشده است زیرا Jim Boone خیلی واضح گفت: مطمئن باشید هیچ تغییری در داستان، شخصیت‌ها یا هر چیزی که در چند سال گذشته ما طراحی و برنامه ریزی کرده‌ ایم و قبلاً با شما به اشتراک گذاشته‌ ایم ایجاد نخواهد شد.

بنابراین طبق تاریخ انتشار جدید بازی Saints Row در تاریخ 22 آگوست 2022 (1 شهریور) برای Xbox One , Xbox Series X/S , PS4 , PS5 و PC منتشر خواهد شد.

تریلر Saints Row

→ خواندن مطلب قبلی

رئیس Xbox اعلام کرد: Elder Scrolls 6 انحصاری خواهد بود

خواندن مطلب بعدی ←

از ویژگی های WWE 2K22 رونمایی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.