آتاری دستی

  • ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

تاریخ انتشار Call of Duty Modern Warfare Season 3

تاریخ انتشار Call of Duty Modern Warfare Season 3

Call of Duty: Modern Warfare فصل 3 از چهارشنبه 8 آوریل شروع میشود. فصل سوم محتوای جدیدی را برای Modern Modern Warfare و Call of Duty Warzone به ارمغان می آورد،
Dataminers قبلاً شواهدی را نشان می داد که به Backlot و Village از Call of Duty: Modern Warfare 3 اشاره می کرد که در این بروزرسانی به وجود آمده است ، بنابراین وجود این موارد به احتمال زیاد بسیار بیشتر است.
Call of Duty: Modern Warfare فصل 2 از 11 فوریه آغاز شد و دوباره Rust و همچنین چندین نقشه دیگر را دوباره معرفی کرد. این حالت چندین حالت جدید را نیز به آن اضافه کرد ،
اگرچه ویژگی جدید استیج این فصل ، حالت Battle Royale Warzone بود که به صورت یک بازی مستقل رایگان برای بازی نیز در دسترس است.
این اولین بار است که شاهد انتقال فصل برای Warzone هستیم ، بنابراین هیجان انگیز است که ببینیم اکتیویژن چه ویژگی هایی را برای این حالت اضافه میکند.
با فرا رسیدن فصل جدید این آخرین فرصت شما نیز برای اطمینان از حل سایر چالش ها و غارت هایی است که هنوز از season 2 battle pass کسب نکرده اید.
با تکمیل Pass ، می توانید تا 1.300 امتیاز Call of Duty را بدست آورید که برای خرید Pass فصل دیگر پس از در دسترس بودن آن بیش از حد کافی خواهد بود.

→ خواندن مطلب قبلی

تریلر بازی Final Fantasy VII Remake

خواندن مطلب بعدی ←

باتیستا بمب در Gears 5

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.