آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تاریخ انتشار God of War Ragnarok ظاهراً از قبل مشخص شده است

تاریخ انتشار God of War Ragnarok ظاهراً از قبل مشخص شده است

بروزرسانی پایگاه داده های Playstation اولین سرنخ ما را در مورد اینکه چه زمانی ممکن است بالاخره بتوانیم God of War Ragnarok را بازی کنیم به ما داده است.

پایگاه داده های Playstation تاریخ انتشار God of War Ragnarok را 30 سپتامبر 2022 (8 مهر 1401) مشخص کرده است, البته انتشار در تاریخ ذکر شده منطقی به نظر می رسد اما هنوز هیچ چیز به صورت رسمی توسط سونی تأیید یا تکذیب نشده است.
در حالی که تاریخ انتشار مشخص شده قطعی نیست اما با استناد به این تاریخ, می توانیم مطمئن باشیم که God of War Ragnarok به احتمال بسیار زیاد برای انتشار در سه ماهه سوم یا چهارم سال 2022 برنامه ریزی شده است.

در حال حاضر تنها چیزی که راجب تاریخ انتشار God of War Ragnarok در دست داریم همین اطلاعات پایگاه داده های Playstation است و با در نظر گرفتن این موضوع که بعید است Playstation بخواهد تاریخ انتشار بازی بزرگ خود را قبل از اعلام رسمی در پایگاه داده های خود قرار دهد فقط میتوانیم بگوییم که این تاریخ یک زمان تقریبی برای انتشار God of War Ragnarok باشد, زیرا کسی قادر نیست که اتفاقات آینده را پیش بینی کند آن هم با وجود همه گیری Covid-19.

از God of War Ragnarok در جریان رویداد بزرگ Playstation Showcase رونمایی شد و از آن زمان تاکنون هیچ جزئیاتی راجب تاریخ انتشار این بازی اعلام نشده است و ما فقط میدانیم که این بازی در سال 2022 برای PS4 و PS5 منتشر خواهد شد.

گیم پلی تریلر God of War Ragnarok

 

→ خواندن مطلب قبلی

Control دوباره در فروشگاه Epic Games رایگان شد

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی CarX Drift Racing 2

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.