آتاری دستی

  • ۱۰ مهر ۱۴۰۲

تاریخ انتشار Redfall مشخص شد

تاریخ انتشار Redfall مشخص شد

در جریان پخش مستقیم استریم Xbox & Bethesda از تاریخ انتشار دقیق Redfall رونمایی شد و مشخص شد که این بازی در تاریخ 2 می 2023 (12 اردیبهشت 1402) منتشر خواهد شد.

Redfall به صورت انحصاری فقط برای Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد اما نکته عجیب اینجاست که این بازی برای Xbox One در دسترس نخواهد بود و طبق اعلام توسعه دهنده, Redfall فقط برای کنسول های نسل جدید در دسترس خواهد بود اما بازیکنان کنسول های نسل قبل (Xbox One) نیز می توانند از طریق سرویس ابری ایکس باکس این بازی را تجربه کنند.
Redfall از روز اول انتشار در Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود بنابراین بازیکنان میتوانند بدون پرداخت هزینه ای برای خرید این بازی و تنها با اشتراک Xbox Game Pass در روز انتشار به بازی دسترسی داشته باشند.

Redfall قرار بود همراه با Starfield در تابستان 2022 منتشر شوند اما Bethesda چند ماه قبل از آغاز پنجره تابستان اعلام کرد که تیم برای زنده کردن بازی به زمان بیشتری نیاز دارد. بنابراین تاریخ انتشار این 2 بازی تا اوایل 2023 به عقب رانده شد و با توجه به این موضوع که تاریخ انتشار Redfall اکنون مشخص شده است به نظر باید خود را آماده رونمایی از تاریخ انتشار دقیق Starfield کنیم.

→ خواندن مطلب قبلی

ظاهرا Starfield جایگزین Halo به عنوان فرنچایز پرچمدار Xbox Series X خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

پشتیبانی از CrossfireX کمتر از 2 سال پس از انتشار به پایان می رسد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.