آتاری دستی

  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

تاکنون حدود 80% تریلر Battlefield 6 لو رفته است

تاکنون حدود 80% تریلر Battlefield 6 لو رفته است

بعد از اینکه تعداد بیشتری تصویر از Battlefield 6 لو رفت, جزئیات بیشتری راجب این بازی برای طرفداران آشکار شد اما عجیبتر اینجاست که یکی از افشا کننده های سرشناس Battlefield 6 ادعا میکند که حدود 80% تریلر این بازی لو رفته است که این موضوع نشان می دهد اکثر این تصاویر مربوط به تریلر این بازی بوده است.

این خبر توسط Tom Henderson در توییتر منتشر شد, او در توییتی اعلام کرد که 80% تریلر Battlefield 6 لو رفته است, زیرا بسیاری از صحنه های فاش شده بیشتر از 5 ثانیه هستند.
Tom Henderson یکی از معتبرترین افشا کنندگان در زمینه Battlefield بوده است, بنابراین باید مطمئن باشید که چنین گفته ای به احتمال بسیار زیاد حقیقت دارد.

محافظت از تریلر یک بازی ساده ترین کاریست که یک توسعه دهنده یا کمپانی باید انجام دهد که ظاهراً EA و DICE از انجام این کار بازمانده اند و لو رفتن 80% از تریلر یک بازی به نوعی میتواند یک فاجعه برای توسعه دهنده باشد, حال باید دید واکنش EA و DICE چه خواهد بود که آیا این شایعه را تایید خواهند کرد یا خیر, احتمال دارد بزودی اطلاعیه ای در این رابطه منتشر شود.

این تصاویر و ویدیو های لو رفته به گونه ای است که گفته شده اگر آنها را درکنار هم قرار دهید می توانید حداقل نیمی از تریلر این بازی را کمی زودتر از انتشار تماشا کنید, که چنین چیزی نیز اتفاق افتاده است و اشخاصی تمام فایل های صوتی, ویدیو و تصاویر لو رفته را در کنار هم قرار داده اند و یک تریلر منتشر کرده اند که در قسمت زیر میتوانید این تریلر را تماشا کنید.

تریلر ساخته شده از فایل های صوتی, ویدیو و تصاویر لو رفته Battlefield 6

→ خواندن مطلب قبلی

گیم پلی تمام مپ های جدید Overwatch 2

خواندن مطلب بعدی ←

حالت Multiplayer و Outbreak بازی Black Ops Cold War آخر هفته به مدت 5 روز رایگان خواهند بود

یک مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.