آتاری دستی

  • ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

تریلر بازی Mortal Shell

اگرچه سه گانه اصلی Dark Souls به پایان رسیده است ، اما برخی هنوز هم برای برآوردن نیازهای خود به دنبال عناوین مشابه هستند. به نظر می رسد Mortal Shell یکی از این عناوین باشد.
Mortal Shell که توسط PlayStack ساخته و منتشر شده است ، تا حدودی شبیه به سایر بازی های شبیه Souls است ، اما عناصر گیم پلی بازی اصلی و منحصر به فرد خود را ارائه می دهد.
بازیکنان می توانند موجودی را که توانایی اشغال اجساد متوفی جنگجویان و مبارزان را دارد ، کنترل کنند,و هرکدام به مجموعه مهارت ها و توانایی های خود مجهز باشند.
هرچه بازیکنان در بازی پیشرفت می کنند ، این شانس را پیدا می کنند تا مهارت ها را بیشتر تکامل بخشیده و توانایی کارآیی و ارتقاء سلاح های مختلف را در طول داستان بدست آورند.
اگرچه هیچ تاریخ انتشار برای Mortal Shell اعلام نشده است ، اما قرار است این بازی برای PS4 ، Xbox One و PC اواخر سال 2020 عرضه شود.
با توجه به اینکه پایان سال 2020 نیز شاهد انتشار نسخه های بعدی کنسول های نسل بعدی خواهیم بود، ممکن است فرصتی وجود داشته باشد که Mortal Shell را برای آنها نیز منتشر کند.
با این حال ، تا زمانی که استودیوی توسعه دهنده این موضوع را تأیید نکند ، به نظر می رسد دارندگان کنسول های نسل فعلی تنها کسانی هستند که به بازی دسترسی پیدا می کنند.

 

 

→ خواندن مطلب قبلی

The Last of Us Part 2 به دلیل شیوع ویروس کرونا بازهم به تاخیر افتاد

خواندن مطلب بعدی ←

تریلر بازی Final Fantasy VII Remake

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.