آتاری دستی

  • ۰۱ مهر ۱۴۰۲

تریلر و اطلاعات کامل حالت Black Ops Cold War – Zombies Onslaught

طبق ویدئویی که در YouTube  و در حساب PlayStation Europe بارگذاری شد, بازیکنان پلی استیشن Call of Duty: Black Ops Cold War یک حالت co-op دو نفره با نام Zombie Onslaught دارند.
اما این ویدئو به سرعت حذف شد.

کمی عجیب به نظر می رسد زیرا زمان رونمایی از این حالت انحصاری Call of Duty: Black Ops Cold War آن با عنوان Fallout 76 Steel Dawn Recruitment Teaser Trailer PS4 بارگذاری شده بود.
با این حال وقتی قصد تماشای این ویدیو را داشتید به شما تریلر Black Ops Cold War مختص PlayStation با حالت بازی Zombies Onslaught نشان داده میشد.
این احتمال وجود دارد که این ویدیو به صورت اشتباه در یوتیوب بارگزاری شده باشد.

پس از انتشار Black Ops Cold War در 13 نوامبر (23 آبان) و در حالت Zombies Onslaught دو نفره (که بازیکنان PS4 و PS5 فقط به آن دسترسی خواهند داشت) Map ها مملو از زامبی می شوند و باید زنده بمانید تا جوایز انحصاری دریافت کنید.
حالت Zombies Onslaught برای تقریباً یک سال بصورت انحصاری فقط در PlayStation در دسترس خواهد بود و بازیکنان Xbox One ، Xbox Series X/S و PC در تاریخ 1 نوامبر 2021 (10 آبان سال 1400) می توانند به این حالت دسترسی پیدا کنند.

اما لازم است بدانید که این فقط یک حالت از حالت های زامبی Black Ops Cold War است و شما تمام حالت زامبی را به مدت یکسال از دست نمی دهید.
به زبان ساده از چندین حالت مختلف Zombie Mode فقط حالت Zombies Onslaught به مدت یکسال در انحصار پلی استیشن خواهد بود و بازیکنان دیگر کنسول ها نگران این موضوع نباشند.

→ خواندن مطلب قبلی

رنگ های سفارشی PS5 در یک وبسایت به فروش می رسد

خواندن مطلب بعدی ←

آنباکس و آزمایش کنترلر PS5 DualSense

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins