آتاری دستی

  • ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

تعداد بازیکنانی که به طور همزمان در بازی Marvel’s Avengers بودند به زیر 1000 نفر رسید

تعداد بازیکنانی که به طور همزمان در بازی Marvel's Avengers بودند به زیر 1000 نفر رسید

بعد از اینکه تعداد بازیکنان Marvel’s Avengers که به طور همزمان در بازی بودند اوایل این هفته به زیر 1000 نفر رسید، Crystal Dynamics اظهار داشت که آنها اطمینان دارند بازیکنان به بازی بر می گردند.
اسکات آموس رئیس استودیوی Crystal Dynamics دیروز بیانیه ای به Kotaku ارائه داد و گفته شد:
ما یک تیم مدیریت اجتماعی عالی در Crystal Dynamics و Square Enix داریم که همه نگرانی ها، پیشنهادات و بازخورد شما را روزانه به تیم توسعه منتقل می کنند.
این در حالی است که بازیکنان Steam مشکلات matchmaking را گزارش کردند، زیرا نسخه PC بازی Marvel’s Avengers به ​​مدت دو روز زیر 1000 بازیکن همزمان در بازی داشت.

آموس ادامه داد: ما در حال گوش دادن هستیم.
ما در سریعترین زمان ممکن اصلاحات و اضافات را انجام می دهیم تا Marvel’s Avengers را به بازی که همه آرزو داریم تبدیل کنیم.
به همین ترتیب ما تعدادی محتوای جدید در هفته های آینده در دسترس قرار می دهیم از جمله: یک نوع ماموریت کاملاً جدید War Zone به نام Tachyon Rifts، یک Outpost جدید برای ماموریت های داستانی جدید و آزمایشگاه شبیه سازی AIM که به یک گروه هماهنگ و سطح بالا متشکل از چهار بازیکن نیاز دارد تا با پایان دادن به آن جوایز جدیدی را از آن خود کنید.

این به روزرسانی محتوایی است که Crystal Dynamics برای Marvel’s Avengers در نظر گرفته است.
با این حال آموس تأکید کرد که هر یک از این به روزرسانی ها نیاز به رفع اشکال و آزمایش دارند و دو شخصیت اول DLC در آینده ای نزدیک وارد بازی می شوند.
تاکنون تنها چهار شخصیت DLC قابل بازی برای Marvel’s Avengers تأیید شده است که Kate Bishop ، Clint Barton , Black Panther و Spider-Man هستند. (Spider man فقط برای PS4 در دسترس خواهد بود)

→ خواندن مطلب قبلی

حجم بازی Assassin’s Creed: Valhalla مشخص شد

خواندن مطلب بعدی ←

تریلر رونمایی از تاریخ انتشار The Medium

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins