آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

تمامی بازی‌ های آینده Call of Duty قرار است روی یک موتور ساخته شوند

تمامی بازی‌ های آینده Call of Duty قرار است روی یک موتور ساخته شوند

توسعه‌ دهندگان Call of Duty در حال حرکت به سمت یک موتور یکپارچه در بین بازی‌ ها و استودیو ها هستند که قرار است تمامی بازی های آینده این فرنچایز درون این موتور توسعه یابد, که این پروژه با Modern Warfare 2 و Warzone 2 آغاز می‌ شود.

همه استودیو های مختلفی که بر روی Call of Duty کار می کنند، از جمله Infinity Ward، Sledgehammer، Raven و Treyarch اکنون برای هر ورودی جدید در سری آینده، روی یک موتور کار خواهند کرد.
توسعه‌ دهندگان از این ابتکار به عنوان COD 2.0 یاد می‌ کنند که به مسیری که دوره جدید Call of Duty در پیش دارد اشاره می‌ کند.

Stephanie Snowden مدیر ارتباطات Infinity Ward درباره این اتفاق گفت: وقتی یکی از تیم‌ ها یک رندر یا ویژگی صوتی یا انیمیشن واقعاً جالب را (در یکی از بازی های Call of Duty) قرار می‌ دهد، سپس ما باید با افراد زیادی آن را در موتور دیگر پیاده‌ سازی کنیم و سپس دوباره در موتور دیگری. مدل جدید موتور برای از بین بردن این مشکل در نظر گرفته شده است، بنابراین هر استودیو می تواند مستقیماً به کار دیگران کمک کند.
علیرغم مزایای توسعه یک موتور یکپارچه, Snowden می‌گوید: که تیم متوجه است که بازی‌ های COD ممکن است تحت تأثیر این تدبیر یکسان شوند، مشکلی که توسعه‌دهندگان شدیداً از آن اجتناب می کنند. برای مثال بازی Black Ops از لحاظ تاریخی و برخی جهات هنری و چیزهایی از این قبیل نسبت به بازی Infinity Ward حس کاملاً متفاوتی دارد و من به شما می‌ گویم که ما به دنبال این نیستیم که همه آنها را مانند هم کنیم.

صرف نظر از گفته های مدیر ارتباطات Infinity Ward, چنین کاری نه برای استودیو هایی مانند Raven Software , Treyarch و Sledgehammer خوب است و نه کمپانی Activision, حتی استودیو Infinity Ward نیز بعد از گذشت مدتی با مشکل مواجه خواهد شد, زیرا توسعه یک بازی سالانه مانند Call of Duty توسط چند استودیو مختلف آن هم در یک موتور, باعث می شود که خواه ناخواه گیم پلی , محیط , انیمیشن ها و بسیاری از این دست موارد, بازی های آینده این فرنچایز را شبیه به هم کند و به نوعی بازی ها یکنواخت خواهند شد, که چنین چیزی در طولانی مدت به فرنچایز Call of Duty و کمپانی Activision ضربه مهلکی وارد می کند.

→ خواندن مطلب قبلی

گیم پلی تریلر رسمی Call of Duty: Modern Warfare II

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی Stick War: Legacy 2022.1.24

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.