آتاری دستی

  • ۰۱ مهر ۱۴۰۲

تمامی بازی های تایید شده Xbox Series X

تمامی بازی های تایید شده Xbox Series X

ما با نزدیک تر شدن تاریخ عرضه کنسول نسل بعدی ، بیشتر در مورد بازی های Xbox Series X می شنویم.
سخت افزار نسل دوم مایکروسافت سریع تر و قادر به گرافیک پیشرفته تر ، سخت افزار نسل بعدی مایکروسافت قول می دهد قدرتمندترین کنسول بازی ها در جهان باشد که اواخر سال 2020 رونمایی میشود ,
حتی بیشتر از PS5 که با توجه به قدرت Xbox انتظار میرود استقبال زیادی از آن نشود.
در ماه فوریه ، مایکروسافت کمی بیشتر درباره مشخصات پر قدرت Series X و برنامه های خود برای Smart Delivery فاش کرد که تجربه شما برای انتقال بازی های نسل فعلی کنسول شما روی نسل بعدی کنسول است.

معرفی بازی های تایید شده


 

Halo Infinite

Halo Infinite اولین عنوانی بود که مایکروسافت برای Xbox Series X تأیید کرد , بنابراین ما قطعاً می دانیم Master Chief در حال پرش به کنسول نسل بعدی است.
بلکه Halo Infinite عنوان سریالی برای Series X خواهد بود که امکان دارد در تعطیلات 2020 در کنار کنسول منتشر شود.
طبق گفته مایکروسافت ، Halo Infinite (مانند تمام عناوین اختصاصی بازی Xbox Xbox) از ویژگی جدید Smart Delivery استفاده خواهد کرد.
این بدان معناست که شما فقط باید یکبار بازی را خریداری کنید ، و به هر کنسول Xbox که می خواهید بازی کنید ، به بهترین نسخه موجود دسترسی خواهید داشت.


Cyberpunk 2077

CD Projekt Red اطلاعاتی راجب به این که این بازی در نسخه های بعدی کنسول ها منتشر خواهد شد یا خیر نداده بود.
و با اطلاعاتی که از طرف توسعه دهنده اخیرا گفته شد ، اکنون تأیید کرده ایم که Cyberpunk 2077 به Xbox Series X خواهد آمد , و این بازی حتی از ویژگی جدید Smart Delivery مایکروسافت نیز استفاده خواهد کرد.


Gothic


توسعه دهندگان THQ Nordic تأیید کرده اند که قصد دارد Cult Classic 2001 Remake خود را بسازد و آن را به Xbox Series X برساند.
Nordic قصد دارد “تا حد امکان وفادار به تجربه اصلی بماند” و مدرنیزه کردن مکانیک گیم پلی را انجام دهد.
توسعه هنوز در مراحل اولیه است ، و ما نباید انتظار داشته باشیم که شاهد اجرای آن در کنسول مایکروسافت در سال 2020 باشیم.


Rainbow Six Siege


Leroy Athanassof مدبر Rainbow Six Siege  در مصاحبه ای تایید کرد برنامه Ubisoft این است که این بازی در زمان انتشار Series X قابل دسترس باشد.
Ubisoft نمی خواهد بازیکنان فقط با این مشکل روبرو شوند که از دوستان خود جدا می شوند زیرا بعضی از دیگر بازیکنان وارد نسل جدید می شوند.
این بدان معنی است که بازیکنان Xbox Series X هنوز هم می توانند با دوستان Xbox One بازی کنند.


Senua’s Saga: Hellblade 2

 


نام و طراحی Xbox Series X در مراسم Game Award 2019 رونمایی شد و در کنار نگاهی به کنسول نسل بعدی ، ما همچنین یک اعلامیه رسمی را دریافت کردیم که Hellblade دیگری در راه است , و در حال آمدن به Xbox بعدی است.
ما اطلاعات زیادی در مورد Senua’s Saga: Hellblade 2 نمی دانیم ، اما تریلر که با بهره گیری از فناوری  Series X ، بسیار چشمگیر بود , و به احتمال زیاد این بازی از Smart Delivery استفاده خواهد کرد.


Outriders

 


People Can Fly تأیید کرده است که نسخه بعدی Outriders روی PS5 و Xbox Series X در “تعطیلات 2020” (بین اکتبر و دسامبر سال جاری) قابل دسترس خواهد یود , همان زمان انتشار که برای هر دو کنسول نسل بعدی داریم.
ما هنوز مقدار زیادی درباره Outriders نمی دانیم ، اما توسعه دهنده آن را به عنوان “یک بازی RPG برای نسل جدید و تجربه ای از مجموعه ای از یک کیهان علمی تخیلی اصلی ، تاریک و ناامید” توصیف کرده است.


The Lord of the Rings: Gollum

 


The Lord of the Rings: Gollum در مارس 2019 تایید شد که این بازی برای Xbox Series X و PS5 منتشر خواهد شد.
توسعه دهنده تأیید کرد که Lord of Rings: Gollum یک “ماجراجویی خیره کننده نسل بعدی” خواهد بود.
پیش از این Daedlic تأیید کرده بود که Gollum در سال 2021 برای رایانه شخصی (Pc) و “تمام سیستم عامل های کنسول مربوطه در آن زمان” منتشر خواهد شد.
این که این بازی برای Xbox one و PS4 نیز عرضه میشود هنوز تایید نشده.


Rainbow Six Quarantine

 


Rainbow Six Quarantine برای اولین بار در کنفرانس مطبوعاتی Ubisoft در E3 2019 تأیید شد, و تاریخ انتشار آن گفته نشد.
بنابراین ، در حالی که ما هنوز تاریخ انتشار آن را نمی دانیم ، این تاخیر باعث شده این بازی به زمان عرضه Xbox Series X نزدیک تر شود و احتمال اینکه ما شاهد پخش شدن آن در نسل بعدی کنسول ها باشیم بیشتر شده است. البته این موضوع اکنون به طور رسمی توسط مدیر عامل Ubisoft ، ایو گیلموت در نوامبر سال 2019 تأیید شده است.


Watchdogs: Legion

 

Watch Dogs Legion در مراسم E3 2019 معرفی شد و تاریخ انتشار آن 20 مارس بود.
با این حال ، از آن زمان یوبی سافت تأیید کرده است که این بازی اکنون به سال مالی بعدی که از آوریل 2020 تا مارس آوریل 2021 اجرا می شود ، به تاخیر می افتد ، به این معنی که Watch Dogs Legion می تواند تاخیر چند ماه یا یک سال را تجربه کند.

اما این تاخیر باعث می شود که احتمالاً Watch Watch Dogs Legion برای Xbox Series X عرضه شود.
که اکنون توسط ایو گیلموت مدیرعامل یوبی سافت در نوامبر سال 2019 به طور رسمی تأیید شده است. Watchdogs: Legion در پلتفرم نسل بعدی به Rainbow Six Quarantine و Gods and Monsters می پیوندد.


Dying Light 2

 


طی مصاحبه ای با Wccftech در E3 2019 ، توسعه دهنده Techland تأیید کرد که Dying Light 2 برای کنسول های نسل بعدی تنظیم شده است.
Techland همیشه به جدیدترین ابزار بازی های جدید توجه دارد!” پاول روحلر ، مدیر ارشد فناوری Techland گفت. “خاص تر , بله ، این طرح از ابتدای تولید این بوده است که Dying Light 2 را برای نسل بعدی منتشر کنند
.


Battlefield 6

 


Electronic Arts تأیید کرده است که Battlefield 6 در راه است و قرار است به کنسول های نسل بعدی برسد.
EA تأیید نکرده است که برای کدام کنسول ها بدون در نظر گرفتن این موضوع ، چند سال دیگر طول خواهد کشید تا این بازی را روی هر کنسول نسل بعدی ببینیم زیرا ناشر می خواهد برای مشخص شدن پابه پخش کننده قدرتمند کنسول ها، زمان لازم را به سیستم عامل ها بدهد. اما Xbox Series X بسیار محتمل به نظر می رسد.

از دیگر بازی های تایید شده می توان به بازی های زیر اشاره کرد.


Grand Theft Auto 6


The Elder Scrolls 6

 


Starfield


Everwild


WRC 9


Gods and Monsters


Final Fantasy 7 Remake


 

→ خواندن مطلب قبلی

بازی های جدید Xbox Game Pass

خواندن مطلب بعدی ←

تریلر جدید Resident Evil 3

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.