آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

توسعه دهنده Call of Duty: Vanguard در حال کار بر روی بازی جدید خود است

توسعه دهنده Call of Duty: Vanguard در حال کار بر روی بازی جدید خود است

طبق گزارش‌ ها استودیو Sledgehammer Games (توسعه دهنده COD: Vanguard) در حال کار بر روی بازی بعدی Call of Duty خود است.

گزارشی از Exputer ادعا می کند که Sledgehammer Games از قبل کار روی بازی بعدی خود یعنی Call of Duty را آغاز کرده است که در حال حاضر در مرحله پیش تولید است. با توجه به سابقه ای که از کمپانی اکتیویژن سراغ داریم این موضوع خیلی تعجب آور نیست.
گزارش Exputer در واقع قادر به ارائه جزئیاتی در مورد آنچه بازی جدید Call of Duty از Sledgehammer Games می‌تواند باشد نیست. از آنجایی که ظاهراً توسعه بازی خیلی زود آغاز شده است و حتی وارد توسعه کامل نشده است, هیچ جزئیاتی راجب آن نمیتواند وجود داشته باشد.

در حال حاضر مشخص شده که Call of Duty 2022 قرار است دنباله Modern Warfare سال 2019 باشد که توسط Infinity Ward در خال توسعه است, علاوه بر این Call of Duty Warzone 2 نیز توسط اکتیویژن معرفی شده که به عنوان یک راه‌ اندازی مجدد از بازی بی‌ نظیر Warzone شناخته می‌ شود که هر دوی این بازی ها از پایه بر روی یک موتور بازی کاملاً جدید ساخته می‌شوند.
نکته عجیب اینجاست که طبق گزارشات Call of Duty 2023 نیز قرار است از مجموعه Black Ops باشد و اگر چنین چیزی جقیقت داشته باشد یعنی Sledgehammer از حالا توسعه Call of Duty 2024 را آغاز کرده است که کمی بعید به نظر می رسد, اواخر امسال و بعد از انتشار دنباله Modern Warfare اطلاعات بیشتری راجب Call of Duty 2023 منتشر خواهد شد و مشخص می شود که باید منتظر Black Ops جدید باشیم یا اینکه Sledgehammer از Call of Duty جدید خود رونمایی می کند.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی Let’s Create! Pottery 2 v1.88

خواندن مطلب بعدی ←

تریلر فصل سوم Call of Duty: Vanguard – Warzone

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.