آتاری دستی

  • ۱۳ تیر ۱۴۰۱

توسعه Bully 2 در سال 2009 به طور کلی متوقف شد

توسعه Bully 2 در سال 2009 به طور کلی متوقف شد

طبق گفته توسعه دهندگان سابق Rockstar New England, استودیو های Rockstar games در سال 2008 در حال توسعه Bully 2 در استودیوی New England خود بودند و قرار بود که 6 تا 7 ساعت گیم پلی برای این بازی جدید توسعه دهند, اما به دلیل انتقال توسعه دهندگان به پروژه های دیگر به طور آرامی سرعت توسعه کاهش یافت تا اینکه در سال 2009 به صورت کلی روند توسعه متوقف شد و پروژه Bully 2 کاملاً مرد.

به گفته آن توسعه دهندگان، Bully 2 حدود 12 تا 18 ماه در حال توسعه فعال بود, قبل از اینکه به آرامی توسط مدیریت Rockstar کنار گذاشته شود.
به نظر می رسد که تقریباً کل استودیوی Rockstar New England متشکل از 50-70 نفر روی بازی کار می کردند, با این حال در طول آن زمان توسعه‌ دهندگان بسیاری به سمت بازی‌هایی مانند Max Payne 3 و Red Dead Redemption رفتند و دیگر توسعه‌ دهندگان در اعتراض به این موضوع استودیو را ترک کردند.

طبق گزارش‌ها قرار بود با Bully مانند GTA رفتار شود و Rockstar امیدوار بود که دنباله آن بتواند با برخی از دیگر نسخه‌ های بزرگش برابری کند که هرگز چنین اتفاقی برای این بازی رخ نداد.
در حال حاضر شایعاتی راجب توسعه Bully 2 وجود دارد که برخی از آن ها تکذیب شده اند و برخی دیگر وضعیت نا معلومی دارند و هنوز به طور رسمی مشخص نیست که آیا این بازی در حال توسعه است یا نه.
باید دید که آیا Rockstar برنامه ای برای Bully 2 دارد یا اینکه هنوز هم باید از این پروژه به عنوان یک پروژه مرده یاد کرد.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی CarX Drift Racing 2

خواندن مطلب بعدی ←

Resident Evil Village برنده بازی سال Steam شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.