آتاری دستی

  • ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

توسعه Hellblade 2 هنوز به پایان نرسیده است

توسعه Hellblade 2 هنوز به پایان نرسیده است

بعد از مدت ها بی خبری از Hellblade 2 امروز در رویداد جدید Xbox لحظاتی از گیم پلی و پشت صحنه مراحل ساخت این بازی به نمایش در آمد و مشخص شد هنوز مراحل ساخت این بازی تمام نشده است.

Tameem Antoniades بنیانگذار استودیو Ninja Theory در این رویداد توضیح داد: آنچه که ما در حال حاضر انجام می دهیم ساختن یک بخش بزرگ از بازی است, قبل از این که به تولید کامل بپردازیم تا بقیه را بسازیم.
بازی Hellblade برای ما بسیار خاص بود و ما نمی خواستیم دنباله مستقیم آن را بسازیم, بنابراین ما می خواستیم کاری فوق العاده انجام دهیم و با این این کار زندگی خود را تا حد ممکن دشوار کرده ایم.
به عنوان مثال Ninja Theory تیم های هنری و صوتی خود را به ایسلند فرستاده است تا از طریق آن عکاسی و فتوگرامتری در محل را با داده های ماهواره ترکیب کنند تا یک بازی ایسلندی دقیق از قرن نهم ایجاد کنند.
به همین ترتیب برای بهبود حس و قدرت در مبارزات Melina Juergens بازیگر Senua دو سال است که آموزش می بیند و انیماتورهای استودیو نیز آموزش رزمی دیده اند.

همه این کارها در ویدئوی دو دقیقه ای به نمایش در آمده است که Tameem Antoniades تصدیق کرد این یک تریلر نیست بلکه مونتاژی از نوع کار است که به بازی وارد شده است.

لحظاتی از گیم پلی و پشت صحنه Hellblade 2

→ خواندن مطلب قبلی

امروز در رویداد جدید Xbox اطلاعاتی راجب Hellblade 2 اعلام خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

تاریخ انتشار Shadowlands: Chains of Domination مشخص شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.