آتاری دستی

  • ۳۰ شهریور ۱۴۰۲

حالت آنلاین Watch Dogs Legion برای PC هم منتشر شد

حالت آنلاین Watch Dogs Legion برای PC هم منتشر شد

کمتر از دو هفته پس از آنکه یک باگ Ubisoft را مجبور به تاخیر نامحدود برای انتشار حالت آنلاین در PC کرد, سرانجام این حالت اکنون برای PC منتشر شد.
حالت جدید در بروزرسانی 3.22 اضافه شده است که 14.4 گیگابایت است و همچنین تعدادی از اشکال های خاص جهانی و رایانه ای را رفع می کند.
Ubisoft گفت: ما به کار خود برای بهبود تجربه حالت آنلاین در همه سیستم عامل ها ادامه می دهیم و شما می توانید به زودی انتظار بروزرسانی های بیشتری را داشته باشید.

این حالت قرار بود اواخر سال 2020 برای همه پلتفرم ها منتشر شود اما در اوایل ماه نوامبر اعلام شد که انتشار این حالت به سال 2021 موکول شده است.
حالت آنلاین Watch Dogs Legion در 19 اسفند برای کنسول ها منتشر شد اما یوبیسافت اعلام کرد: ما در نسخه PC مشکلی را شناسایی کرده ایم که می تواند باعث خراب شدن بازی برای بازیکنانی شود که دارای GPU های (کارت گرافیک) خاصی هستند و انتشار این حالت را برای PC به صورت نامحدود به تعویق انداخت.

یوبیسافت اعلام کرده بود بزودی تاریخ انتشار حالت آنلاین برای PC را اعلام خواهد کرد اما این حالت به صورت کاملاً ناگهانی برای PC منتشر شد و اکنون این حالت برای تمامی پلتفرم ها در دسترس است.

→ خواندن مطلب قبلی

انتشار Gotham Knights تا سال 2022 به تعویق افتاد

خواندن مطلب بعدی ←

گیم پلی Rainbow Six: Parasite لو رفت

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins