آتاری دستی

  • ۰۷ مهر ۱۴۰۲

حالت آنلاین Watch Dogs Legion بزودی از Crossplay و cross-gen پشتیبانی خواهد کرد

حالت آنلاین Watch Dogs Legion بزودی از Crossplay و cross-gen پشتیبانی خواهد کرد

یوبیسافت تایید کرده است که تیم Watch Dogs Legion در حال کار برای افزودن پشتیبانی از Crossplay و cross-gen به حالت آنلاین این بازی است. (Crossplay به معنی بازی کردن همزمان با دارندگان این بازی در کنسول ها و پلتفرم های دیگر است و cross-gen به معنی بازی کردن همزمان دارندگان این بازی در کنسول های نسل جدید با بازیکنان کنسول های نسل قبل و برعکس است)

هنوز هیچ خبری راجب اینکه حالت آنلاین Watch Dogs Legion چه زمانی از این 2 ویژگی پشتیبانی خواهد کرد اعلام نشده اما طی چند روز اخیر در صفحه رسمی توییتر Watch Dogs چند توییت در این رابطه گذاشته شده است که وعده داده شده: در حالی که اکنون Crossplay و cross-gen در هنوز در دسترس نیستند اما تیم سخت در تلاش است تا در بروزرسانی های بعدی این ویژگی را اضافه کند.

5 روز پیش حالت آنلاین Watch Dogs Legion بالاخره در کنسول ها و Google Stadia راه اندازی شد, اما نسخه PC این حالت به دلیل وجود مشکلی که باعث خراب شدن (Crash) بازی برای بازیکنانی که از GPU (کارت گرافیک) خاصی استفاده می کردند می شد به صورت نا محدود به تعویق افتاد.
یوبیسافت اعلام کرد که: در تلاشیم که مشکل را هرجه سریع تر برطرف کنیم و در اسرع وقت تاریخ انتشار این حالت برای PC را اعلام خواهیم کرد.

→ خواندن مطلب قبلی

DLC جدید The Outer Worlds: Murder on Eridanos به زودی منتشر خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

Outriders در زمان انتشار در Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.