آتاری دستی

  • ۱۴ تیر ۱۴۰۱

حالت 128 نفره Breakthrough بازی Battlefield 2042 حذف شد

حالت 128 نفره Breakthrough بازی Battlefield 2042 حذف شد

بعد از آپدیت امروز Battlefield 2042 بازیکنان دیگر نمیتوانند وارد بخش 128 نفره حالت Breakthrough شوند, البته حالت Conquest قرار نیست بخش 128 نفره خود را از دست بدهد و فقط برای حالت Breakthrough این اتقاق افتاده است و از این به بعد این حالت فقط بخش 64 نفره خواهد شد.

DICE در باره این اتفاق نوشت: هنگام بررسی Breakthrough، ما متوجه شدیم که بخش 64 نفره تجربه تاکتیکی تری را نشان می دهد. کاهش تعداد بازیکنان در این حالت, آشفتگی در بازی را کم می کند و به علاوه کاهش تعداد وسایل نقلیه رزمی موجود، به این معنی است که بازیکنان بهتر و موثر تر بتوانند خطوط مقدم را حفظ کنند.

چنین اتفاقی به احتمال بسیار زیاد میتواند به کم شدن تعداد بازیکنان Battlefield 2042 نیز ربط داشته باشد, زیرا اخیراً بخش 128 نفره حالت Breakthrough حتی بعد از 10 دقیقه انتظار نیز به تعداد بازیکن مشخصی نمیرسید که بتوان وارد بازی شد و بسیاری بعد از چند دقیقه انتظار از در صف ماندن برای حالت Breakthrough انصراف می دادند و سریعاً به حالت دیگر یعنی Conquest وارد می شدند که بلافاصله می توانستند وارد بازی شوند.

طبق شایعاتی که وجود دارد احتمالاً بزودی Battlefield 2042 به Xbox Game Pass می آید و این کار میتواند به طور کلی مشکل کمبود بازیکن در این بازی را رفع کند.

→ خواندن مطلب قبلی

Call of Duty Vanguard از امروز به مدت 6 روز رایگان خواهد بود

خواندن مطلب بعدی ←

نسخه نسل جدید Witcher 3 اواخر امسال منتشر خواهد شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.