آتاری دستی

  • ۰۷ بهمن ۱۴۰۱

حالت Co-op بازی Redfall از Diablo, Borderlands و Dungeons & Dragons الهام گرفته شده است

حالت Co-op بازی Redfall از Diablo, Borderlands و Dungeons & Dragons الهام گرفته شده است

استودیوی Arkane توسعه دهنده بازی های Dishonored و Prey با بازی تیراندازی جهان باز آینده خود یعنی Redfall دوباره وارد رقابت با بازی‌ های Co-op می‌ شود.

در مصاحبه‌ای جدید با GamesRadar توسعه‌ دهندگان Redfall درباره بازی‌ های چندنفره کلاسیک که الهام‌ بخش آن‌ ها هستند صحبت می‌ کنند.
Ricardo Bare یکی از توسعه دهندگان Redfall درباره تجربه استودیو Arkane برای توسعه بازی های Co-op گفت: Redfall اولین تجربه Arkane برای ساخت بازی Co-op نیست و Wolfenstein: Young Blood در سال 2019 آخرین نمونه آن است. بازی تیراندازی اول شخص Deathloop در سال 2021 نیز دارای یک عنصر چند نفره است، اما بیشتر شبیه به بازی Elden Ring است که در آن بازیکنان می توانند خود به خود به بازی های بازیکنان دیگر حمله کنند. اما در Redfall توسعه‌ دهندگان از بازی‌ هایی الهام گرفتند که سال‌ هاست با هم بازی می‌ کنند, برای مثال من می توانم به یاد بیاورم، زمانی که روی Deus Ex کار می کردم ما به عنوان یک گروه با هم Diablo بازی می کردیم و بعد از آن سال ها بعد با هم Diablo 2 بازی می کردیم و سپس بازی Borderlands را انجام می دادیم.

وقتی از Harvey Smith کارگردان استودیو پرسیده شد از چه بازی های برای Redfall الهام گرفته است, او فقط نام Dungeons & Dragons را آورد و گفت: D&D بهترین بازی co-op در تمام دوران است، و من فکر می کنم مردم اگر بدانند چقدر D&D را با هم به عنوان یک گروه بازی کرده ایم، از Origin Systems گرفته تا ION Storm تا Arkane، شوکه می شوند. من و ریکاردو هنوز هم دوشنبه شب ها D&D بازی می کنیم.

Redfall هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد اما طبق آخرین اطلاعیه Bethesda مشخص شد که این بازی برای انتشار در اویل سال 2023 برنامه ریزی شده است و با توجه به این موضوع که به تاریخ انتشار این بازی نزدیک هستیم احتمالاً بزودی از تاریخ انتشار دقیق رونمایی خواهد شد.

→ خواندن مطلب قبلی

Hogwarts Legacy برای PS4، Xbox One و Nintendo Switch با تاخیر منتشر خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

ظاهرا Starfield جایگزین Halo به عنوان فرنچایز پرچمدار Xbox Series X خواهد شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.