آتاری دستی

  • ۰۶ مهر ۱۴۰۲

حجم Cyberpunk 2077 در PS4 و PS5 بیشتر از 100 گیگابایت است

حجم Cyberpunk 2077 در PS4 و PS5 بیشتر از 100 گیگابایت است

همانطور که می دانید بازی Cyberpunk 2077 یک بازی RPG و Open World عظیم است, اخیراً یکی از کاربران Reddit هنگام پیش دانلود (pre-loading) این بازی در PS4 متوجه شد که این بازی حجمی حدود 102 گیگابایت دارد.

این کاربر رددیت TupperwareNinja اخیراً تصویری منتشر کرده است که نشان می دهد آنها در حال دانلود نسخه PS4 این بازی در PS5 خود هستند و همانطور که می دانید این بازی تا مدتی در کنسول های نسل بعد از طریق سازگاری به عقب قابل اجراست بنابراین حجم این بازی در PS4 و PS5 یکسان خواهد بود.(102 گیگابایت)

البته این نکته فراموش نشود که این بارگیری اولیه است و در زمان انتشار باید منتظر یک Patch دیگر نیز باشیم, با این حال 102 گیگابایت تقریباً 50%بیشتر از فضای توصیه شده هارد برای این بازی در PC است.
نسخه های PS4 اکثر بازی ها اغلب بزرگتر از نسخه های Xbox One و PC هستند, برای مثال Red Dead Redemption 2 در PS4 حدود 17 گیگابایت بزرگتر بود.
بنابراین این احتمال وجود دارد که حجم Cyberpunk 2077 در پلتفرم های دیگر کوچک تر باشد.
آخرین باری که در انتشار Cyberpunk 2077 تاخیر به وجود آمد عمدتاً ناشی از نسخه های کنسول بازی بود که آن زمان با مشکل روبرو بودند، بنابراین به نوعی تعجب آور نخواهد بود نسخه PC کم حجم تر باشد.

بازی Cyberpunk 2077 در 10 دسامبر (20 آذر) برای Xbox Series X, Xbox Series S, Google Stadia, Xbox One, PlayStation 5 و PC منتشر خواهد شد.
برای مشاهده سیستم مورد نیاز Cyberpunk 2077 در PC رو این لینک کلیک کنید.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی Blade Master 0.1.28

خواندن مطلب بعدی ←

بازی Project Athia حداقل به مدت دو سال انحصاری PS5 خواهد بود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.