آتاری دستی

  • ۳۱ شهریور ۱۴۰۲

خواسته طرفداران Playstation از سونی: استودیو Konami را بخرید

خواسته طرفداران Playstation از سونی: استودیو Konami را بخرید

طرفداران Playstation بعد از خریده شدن استودیو Bethesda توسط Microsoft از سونی می خواهند تا یک استودیو بزرگ را بخرد و در انحصار پلی استیشن در بیاورد.

نظر اکثر طرفداران پلی استیشن این است که سونی استودیو Konami را خریداری کند زیرا آنها معتقدند این اتفاق می تواند کمی وضعیت موجود را بهتر کند.
ظاهراً موضوع خریدن استودیو Bethesda توسط Microsoft طرفداران پلی استیشن را بسیار ناراحت و نا امید کرده است.

اوایل امسال شایعات زیادی مبنی بر اینکه سونی در پی شکار یک استودیو است وجود داشت و احتمالاً استودیو کونامی را در نظر داشته اند.
کونامی توسعه دهنده بازی هایی مانند PES , Castlevania ، Metal Gear و Silent Hill است و قطعاً گزینه های سونی را برای بازی های انحصاری گسترش می دهد.
مدتی از این شایعه خبری نبود اما حالا که طرفداران پلی استیشن از خرید جسورانه مایکروسافت عصبانی شده اند, از سونی می خواهند همان کار چشمگیر را انجام دهد و به طور کامل کونامی را بخرد.
این فشار تا حدی زیاد است که کلمه Konami در حال حاضر یکی از ترند های Twitter است.

بسیاری از این طرفداران التماس می کنند که سونی استودیو کونامی را بخرد, باید دید که واکنش سونی به این موضوع چه خواهد بود.
با این حال خریدن استودیو بزرگی مانند Konami کار سختی برای سونی خواهد بود و چیزی نیست که بخواهد به این زودی ها اتفاق بیفتد, البته اگر سونی توان خرید این استودیو را داشته باشد یا این که آیا Konami موافق با فروش استودیو خود خواهد بود یا نه.
حتی چند ماه پیش شایعاتی به بیرون آمد که Xbox به دنبال خرید استودیو Konami است بنابراین در صورتی که Konami بخواهد استودیو خود را به فروش برساند Xbox رقیب جدی PS5 برای خرید این استودیو خواهد بود.

→ خواندن مطلب قبلی

حتی بعد از خریده شدن استودیو Bethesda توسط مایکروسافت بازی های Deathloop و Ghostwire: Tokyo در انحصار PS5 باقی خواهند ماند

خواندن مطلب بعدی ←

تاریخ رویداد آنلاین Blizzcon مشخص شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.