آتاری دستی

  • ۰۱ مهر ۱۴۰۲

دانلود بازی Tom Clancy’s Elite Squad 2.3.0

دانلود بازی Tom Clancy’s Elite Squad 2.3.0

بازی Tom Clancy’s Elite Squad (تام کلنسی: جوخه حرفه ای ها) یک بازی دیگر از مجموعه بازی های اکشن و معروف Tom Clancy است که توسط کمپانی مشهور Ubisoft ساخته و توسعه داده شده است.
بازی Tom Clancy’s Elite Squad در سبک نقش آفرینی و تاکتیکال ساخته شده است. اما این بار تلاش بیشتری برای جذاب تر کردن بازی صورت گرفته است.
که یکی از آن ها بهبود نسبی گرافیک و افزایش جزئیات بصری در بازی است. اما چیزی که Tom Clancy’s Elite Squad را بیشتر از گرافیک جذاب کرده، رویکرد جالب بازی سازان بوده است.
آن ها قهرمانان و شخصیت های ضدقهرمانی بازی های محبوب Ubisoft از جمله Rainbow Six, Ghost Recon, The Division, Splinter Cell, H.A.W.X, EndWar را در این بازی طراحی کرده اند که باعث جذابیت چند برابر این بازی شده است.


داستان از جایی شروع می شود که خیلی از کشورهای جهان با تظاهرات سنگین مردم رو به رو می شوند و این مسئله از تظاهرات عادی به یک بحران جدی تبدیل می شود.
تظاهرات به خشونت های غیرقابل تصور کشیده می شوند و باعث نگرانی خیلی از دولت های جهان می شوند, بعد از مدتی سازمان ملل متوجه می شود که این تظاهرات و شورش ها اتفاقی نبوده و با یکدیگر مرتبط هستند.
در حالی که اوضاع درحال دگرگونی است گروهی سازمان یافته که پشت این قضایا بوده اند بالاخره خودشان را نشان می دهند و حالا دولت ها متوجه می شوندکه چیزی که با آن رو به رو شده بودند نه یک تظاهرات ساده یا شورش خیابانی، بلکه یک تهدید سازمانی و خطرناک است. شما در نقش فرمانده یک نیروی ویژه نظامی هستید که به سرعت برای رسیدگی به این مسئله اعزام می شود.


بازی Tom Clancy’s Elite Squad به صورت Pre-register عرضه شده است و هنوز در مرحله آزمایشی قرار دارد. این یعنی ممکن است این بازی روی بعضی از دستگاه ها به درستی اجرا نشود.
به جز دیتای اصلی OBB، یک دیتای جانبی (با حجم تقریبی 400 مگابایت) در اولین اجرا از داخل خود بازی دریافت می شود و بعدها نیز ممکن است آپدیت های درون برنامه ای بیشتری برای آن عرضه شود.
این بازی سیستم امنیتی قدرتمندی دارد و همچنین کاملاً آنلاین است و به همین خاطر هیچ نسخه هک شده یا مود شده ای برای آن وجود ندارد.

→ خواندن مطلب قبلی

Xbox و Bethesda در E3 2021 کنفرانس مشترک خواهند داشت

خواندن مطلب بعدی ←

گیم پلی تمام مپ های جدید Overwatch 2

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.