آتاری دستی

  • ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

دانلود بازی War Tortoise 2 v1.03.15.5

دانلود بازی War Tortoise 2 v1.03.15.5

War Tortoise 2 جنگ لاک پشت ۲ یک بازی اکشن اندروید است که در آن شما می تواند حیوان خود را همانند یک تانک جنگی مجهز کنید و آن را به میدان مسابقه بفرستید و وظیفه هدایت آن نیز بر عهده شما می باشد که با استفاده از آن می توانید به سرزمین های دشمنان خود حمله کنید و آن ها و منابع شان را نابود کنید و با استفاده از غارت آن ها می توانید ساخت و ساز های جدیدی برای خود انجام دهید و به ایجاد و کشف سرزمین های مختلفی بپردازید و آن ها را در اختیار خود دربیاوید.

برای اینکار لاک پشت جنگنده به یک تیربار مجهز شده است و یک سرباز هم پشت آن تیربار قرار گرفته است. ساختار بازی به صورت Idle طراحی شده است و برای پیش روی در آن باید سرباز و لاک پشت جنگنده را ارتقاء دهید.
در ابتدا قدرت سرباز و لاک پشت جنگنده محدود است و برای اینکه در ادامه بتوانید توان مقابله با دشمنان را داشته باشند به قدرت بیشتری احتیاج دارند.

با شروع بازی در یک لوکیشن ثابت قرار خواهید گرفت و با چند موج از دشمنان مختلف رویارویی خواهید داشت که با کمی اغماض می توان گفت این قسمت همان بخش آموزشی و دست گرمی بازی است که به شما کمک می کند بر عملکرد های بازی مسلط شوید و بخش های مختلف منو و همچنین کنترل ها را بیشتر بشناسید.

ویژگی های بازی War Tortoise 2 :

  • گیم پلی هیجان انگیز و جذاب
  • امکان تجهیز و سفارشی سازی لاک پشت های خود
  • گرافیک عالی و خیره کننده
  • امکان استفاده از سلاح های گوناگون و مرگبار

 

→ خواندن مطلب قبلی

بازی The Medium در 3 روز بیش از هزینه توسعه فروش داشته است

خواندن مطلب بعدی ←

دانلود بازی Township 8.0.3

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام