آتاری دستی

  • ۰۷ آذر ۱۳۹۹

دانلود بازی War Tortoise 2

دانلود بازی War Tortoise 2

War Tortoise 2 – جنگ لاک پشت ۲ یک  بازی اکشن آندروید است که در آن شما می تواند حیوان خود را همانند یک تانک جنگی مجهز کنید و آن را به میدان مسابقه بفرستید و وظیفه هدایت آن نیز بر عهده شما می باشد که با استفاده از آن می توانید به سرزمین های دشمنان خود حمله کنید و آن ها و منابع شان را نابود کنید و با استفاده از غارت آن ها می توانید ساخت و ساز های جدیدی برای خود انجام دهید و به ایجاد و کشف سرزمین های مختلفی بپردازید و آن ها به احاطه خود دربیاوید.
برای اینکار لاک پشت جنگنده به یک تیربار مجهز شده است و یک سرباز هم پشت آن تیربار قرار گرفته است. ساختار بازی به صورت Idle طراحی شده است و برای پیش روی در آن باید سرباز و لاک پشت جنگنده را ارتقاء دهید. چراکه در ابتدا قدرت سرباز و لاک پشت جنگنده محدود است و برای اینکه در ادامه بتوانند توان مقابله با دشمنان را داشته باشند به قدرت بیشتری احتیاج دارند. با شروع بازی در یک لوکیشن ثابت قرار خواهید گرفت و با چند موج از دشمنان مختلف رویارویی خواهید داشت که با کمی اغماض می توان گفت این قسمت همان بخش آموزشی و دست گرمی بازی است که به شما کمک می کند بر عملکرد های بازی مسلط شوید و بخش های مختلف منو و همچنین کنترل ها را بیشتر بشناسید.
(مود دارد)


تصاویری از محیط بازی

  • دانلود نسخه مود
  • دانلود دیتا بازی
  • اندروید مورد نیاز : 4.4

  • رده سنی :

  • آموزش نصب دیتا بازی : فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده (Zip) خارج کنید. پوشه ی com.foursakenmedia.wartortoise2 را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی Nom Plant 1.4.2

خواندن مطلب بعدی ←

اطلاعاتی از شخصیت های رزیدنت اویل 3 منتشر شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام