آتاری دستی

  • ۱۲ تیر ۱۴۰۱

دانلود بازی War Tortoise 2

دانلود بازی War Tortoise 2

War Tortoise 2 جنگ لاک پشت ۲ یک بازی اکشن اندروید است که در آن شما می تواند حیوان خود را همانند یک تانک جنگی مجهز کنید و آن را به میدان مسابقه بفرستید و وظیفه هدایت آن نیز بر عهده شما می باشد که با استفاده از آن می توانید به سرزمین های دشمنان خود حمله کنید و آن ها و منابع شان را نابود کنید و با استفاده از غارت آن ها می توانید ساخت و ساز های جدیدی برای خود انجام دهید و به ایجاد و کشف سرزمین های مختلفی بپردازید و آن ها را در اختیار خود دربیاوید.

برای اینکار لاک پشت جنگنده به یک تیربار مجهز شده است و یک سرباز هم پشت آن تیربار قرار گرفته است. ساختار بازی به صورت Idle طراحی شده است و برای پیش روی در آن باید سرباز و لاک پشت جنگنده را ارتقاء دهید.
در ابتدا قدرت سرباز و لاک پشت جنگنده محدود است و برای اینکه در ادامه بتوانید توان مقابله با دشمنان را داشته باشند به قدرت بیشتری احتیاج دارند.

با شروع بازی در یک لوکیشن ثابت قرار خواهید گرفت و با چند موج از دشمنان مختلف رویارویی خواهید داشت که با کمی اغماض می توان گفت این قسمت همان بخش آموزشی و دست گرمی بازی است که به شما کمک می کند بر عملکرد های بازی مسلط شوید و بخش های مختلف منو و همچنین کنترل ها را بیشتر بشناسید.

ویژگی های بازی War Tortoise 2 :

  • گیم پلی هیجان انگیز و جذاب
  • امکان تجهیز و سفارشی سازی لاک پشت های خود
  • گرافیک عالی و خیره کننده
  • امکان استفاده از سلاح های گوناگون و مرگبار

 

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی Bowmasters

خواندن مطلب بعدی ←

اطلاعات بسیار عجیبی از Patch های آینده World of Warcraft Shadowlands به بیرون درز کرده است, از نژاد Black Dragon گرفته تا سرزمین اژدهایان

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.