آتاری دستی

  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۹

دانلود LifeAfter: Night falls 1.0.136

دانلود LifeAfter: Night falls 1.0.136

بازی LifeAfter: Night falls v1.0.134
یک بازی بازی دیتا دار , ماجراجویی برای گوشی و تبلت های اندرویدی است. بازی فوق العاده و جذاب پس از زندگی در شبانگاه از جانب کمپانی X.D. Global عرضه شده است.
بازی ماجراجویی و بقاء اندروید LifeAfter: Night falls ادامه نسخه قبلی آن می باشد ولی با این تفاوت که چندین سال از وقایع داستان می گذرد و بیشتر اتفاقات در شب رخ خواهد داد.

در این نسخه بازی LifeAfter: Night falls شما در جهانی قرار دارید که دیگر زنده ماندن در آن غیر ممکن شده است و ویروس کشنده تمام دنیا را آلوده کرده است و به هر طرف که نگاه می کنید زامبی های خونخوار را خواهید دید که به شما امان نخواهند داد تا زنده بمانید.
در هنگام شب صداهای وحشتناکی در گوشه و کنار نقشه بازی به گوش می رسد یعنی باید هر لحظه آماده حمله این موجودات در شب باشید. برای اینکه بتواند زنده بمانید حتما اول برای خود یک پناهگاه بسازید و دور تا دور آن دیوار کشیده تا در امان باشید در غیر این صورت مدت کوتاهی دوام خواهید آورد و شکست می خورید.
در طول بازی از زامبی های فاصله بگیرید تا آلوده نشوید چون در صورت نزدیکی به آنها شما کشته خواهید شد و به یکی از آنها تبدیل می شوید. هدف شما در بازی “پس از زندگی در شبانگاه” ساخت پناهگاه و نجات دیگر بازماندگان و بشریت باقی مانده است پس تمام سعی خود را کنید تا موفق شوید.

ویژگی های بازی LifeAfter: Night falls :

– وجود جهانی بازی و قابلیت جستجو در آن
– وجود آیتم های مختلف و پیدا کردن آنها
– ساخت پناهگاه برای خود برای امنیت بیشتر و گسترش آن
– وجود سلاح ها و تجهیزات مختلف در بازی
– وجود شخصیت ها و کاراکتر های گوناگون
– دارای طراحی بسیار عالی و گرافیک خیره کننده
– ساختن آیتم های کاربردی برای خود در طول بازی

  • دانلود نسخه اصلی
  • دانلود دیتا بازی
  • اندروید مورد نیاز : 4+

  • رده سنی : 12+

  • آموزش نصب دیتا بازی : فایل دیتا را دانلود از حالت فشرده (Zip) خارج و پوشه com.xdg.and.eu.lifeafter را در مسیر Android/Obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی Minecraft Earth 0.24.0

خواندن مطلب بعدی ←

بازی Fortnite به iOS باز میگردد ؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.