آتاری دستی

  • ۰۹ مهر ۱۴۰۲

رسمی: استودیو Codemasters اکنون بخشی از کمپانی EA است

رسمی: استودیو Codemasters اکنون بخشی از کمپانی EA است

سرانجام EA تایید کرد معامله 1.2 میلیارد دلاری برای خرید Codemasters انجام شد.
استودیو Codemasters اکنون به طور رسمی بخشی از Electronic Arts است و EA امتیاز بازی های مسابقه ای مانند DIRT , Project CARS و F1 را در کنار سری بازی های Need for Speed خود قرار داده است.

اندرو ویلسون مدیرعامل EA در بیانیه مطبوعاتی گفت: این آغاز یک دوره جدید هیجان انگیز برای بازی های مسابقه ای است، زیرا ما تیم های با استعداد در Electronic Arts و Codemasters را گرد هم آوردیم.
نمونه کارهای ترکیبی, ما را قادر می سازد ابتکار بیشتری برای بازی های خود به کار بگیریم و بازیکنان بیشتری را به هیجان اتومبیل ها و اتومبیلرانی برسانیم.
تیم های ما با داشتن بازی های شگفت انگیز برای بازیکنان در هر سیستم عامل یک قدرت جهانی در سرگرمی های مسابقه ای خواهند بود و ما برای شروع نمی توانیم صبر کنیم.
فرانک ساگنیر مدیر عامل شرکت Codemasters نیز افزود: این معامله به شرکت ها کمک می کند تعریف جدیدی از بازی های مسابقه ای برای ایجاد تجربیات جذاب تر ایجاد کنند.

همانطور که در ماه های گذشته گزارش داده شد, این کمپانی Take-Two بود که اولین پیشنهاد را برای خرید Codemasters ارائه داد که گفته شده بود ارزش این پیشنهاد چیزی حدود 994 میلیون دلار است.
همه چیز برای Take-Two خوب پیش رفته بود و خرید Codemasters در مراحل پایانی قرار داشت و طبق توافق بین Codemasters و Take-Two قرار بود معامله در اوایل سال 2021 انجام شود, تا اینکه EA با پیشنهاد 1.2 میلیارد دلاری وارد شد و باعث شد Codemasters توافق با Take-Two را به دلیل بهتر بودن پیشنهاد EA نادیده بگیرد.
در حالی که همه منتظر پیشنهاد بالاتر از Take-Two بودند اما چنین اتفاقی هرگز رخ نداد و به نوعی بعد از پیشنهاد نجومی EA کمپانی Take-Two خود را از نبرد برای خرید Codemasters کنار کشید و راه را برای EA باز کرد.

استودیو Codemasters در سال 1986 در شهرک Banbury انگلیس و توسط 2 برادر بازیساز ریچارد و دیوید دارلینگ تأسیس شد.
این 2 برادر آخرین سهام خود را در این شرکت در سال 2007 فروختند.

→ خواندن مطلب قبلی

تریلر فیلم Mortal Kombat لو رفت

خواندن مطلب بعدی ←

گزارش شده که بازی جدید Silent Hill توسط یک استودیو ژاپنی برجسته در دست ساخت است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.