آتاری دستی

  • ۰۳ فروردین ۱۴۰۲

رسمی: EA Sports FC نام جدید سری بازی های FIFA خواهد بود

رسمی: EA Sports FC نام جدید سری بازی های FIFA خواهد بود

پس از ماه‌ها شایعات و گمانه‌ زنی‌ ها، EA تایید کرد که سری بازی‌ های فوتبالش از سال 2023 نام FIFA را حذف میکند و از سال آینده با نام EA Sports FC شناخته خواهد شد.

EA Sports در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد: EA Sports FC ادامه مستقیم سری FIFA خواهد بود و شامل همان تجربیات عالی، حالت ها، لیگ ها، مسابقات، باشگاه ها و ورزشکاران خواهد بود.
Ultimate Team، Career Mode، Pro Clubs و VOLTA همگی وجود خواهند داشت, مجموعه لایسنس های منحصر به‌ فرد ما شامل بیش از 19000 بازیکن، بیش از 700 تیم، بیش از 100 استادیوم و 30 لیگ است که برای دهه‌ ها به سرمایه‌گذاری در آنها ادامه داده‌ ایم و همچنان این روند ادامه خواهد داشت, این شامل شراکت انحصاری با Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A, MLS و موارد دیگر نیز خواهد بود.

FIFA 23 همچنان در سال 2022 به عنوان آخرین بازی EA با این نام منتشر خواهد شد و بعد از آن سری بعدی این بازی با نام EA Sports FC منتشر می شوند و از طرفی دیگر برند FIFA نیز قصد دارد به صورت مستقل بازی های فوتبال جداگانه ای را با همین نام (FIFA) منتشر کند.

EA انتشار بازی های فوتبال خود را با نام FIFA از سال 1993 آغاز کرد که تا سال ها این همکاری ادامه داشت و در سال 2013 قراردادی را با FIFA امضا کرد و این همکاری را تا سال 2022 تمدید کرد, حال به دلیل برخی مشکلات (FIFA برای تمدید قرارداد با EA, به دنبال پول بیشتری بود) این تصمیم گرفته شده و بعد از پایان امسال این 2 برند به صورت جداگانه به فعالیت خود ادامه خواهند داد.

→ خواندن مطلب قبلی

Avowed ظاهراً در Unreal Engine 5 در حال توسعه است

خواندن مطلب بعدی ←

FIFA میگوید بازی هایش بدون EA همچنان بهترین خواهند بود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.