آتاری دستی

  • ۱۱ تیر ۱۴۰۱

رویداد رایگان Assassin’s Creed Crossover دو کارکتر Kassandra و Eivor را در مقابل هم قرار می دهد

رویداد رایگان Assassin's Creed Crossover دو کارکتر Kassandra و Eivor را در مقابل هم قرار می دهد

رویداد Assassin’s Creed Crossover از امروز در هر دو بازی Assassin’s Creed Odyssey و Assassin’s Creed Valhalla به صورت رایگان در دسترس است.

یوبیسافت اعلام کرد که این رویداد Crossover دو داستان جدید را معرفی خواهد کرد که به بررسی روابط بین Eivor کارکتر Assassin’s Creed Valhalla و Kassandra کارکتر Assassin’s Creed Odyssey می پردازد، جایی که برای اولین بار شاهد رو در رو شدن این دو کارکتر خواهیم بود.

داستان اول مربوط به کسانی است که Assassin’s Creed Odyssey را بازی می کنند که شما بعد از به پایان رساندن Chapter 1 داستان این بازی می توانید وارد داستان رویداد رایگان شوید.
البته یوبیسافت توصیه می کند قبل از ورود به این رویداد, داستان اصلی AC Odyssey را به پایان برسانید تا از اسپویل های بزرگ جلوگیری شود.
داستان دوم که A Fated Encounter نام دارد در Assassin’s Creed Valhalla جریان دارد و زمانی که قفل Valka the Seer را باز کنید و به سطح چهار در Ravensthorpe برسید میتوانید وارد داستان شوید.

در Odyssey می‌توانید به عنوان شخصیتی که از ابتدا انتخاب کرده‌اید، به سفر خود در داستان متقاطع ادامه دهید Alexios یا Kassandra به همین ترتیب شما همچنین می توانید داستان را در Valhalla به عنوان Eivor مرد یا زن بازی کنید، اما در رویداد متقاطع فقط با Kassandra به عنوان قاتل وایکینگ روبرو خواهید شد.

تریلر رونمایی از رویداد Assassin’s Creed Crossover

→ خواندن مطلب قبلی

توسعه دهنده سری بازی های Mortal Kombat به دلایلی قادر به رونمایی بازی جدید خود نیست

خواندن مطلب بعدی ←

از Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök رونمایی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.