آتاری دستی

  • ۰۶ مهر ۱۴۰۱

سرانجام درخواست ها از Call of Duty جواب داد.

سرانجام درخواست ها از Call of Duty جواب داد.
پس از چند هفته استعلام ، سرانجام Infinity Ward حالت دو نفره را به Call of Duty: Warzone Battle royale اضافه کرده است – و بازی در حال حاضر در همه سیستم عامل ها در دسترس است.
این خبر در توئیتی از حساب رسمی Infinity Ward اعلام شد ، که تأیید کرد که به لطف به روزرسانی لیست پخش جدید ، Warzone اکنون یک نفره ، دوئل ، تریو ، کواد و کوادهای غارتگر را به صورت یکجا در اختیار دارد.

در یک ارسال وبلاگ که جزئیات بیشتری را ارائه می دهد ، اکتیویژن توضیح داد که حالت جدید دوبله ها ، بازیکنان را در نقشه Verdansk Battle Royale می بیند که با یک دوست یا با یک بازیکن تصادفی دیگر جفت شده اند. به طور کلی ، این حالت به همان شکل مانند تریو ها و کوادورهای Warzone بازی می کند ، اما به طور طبیعی یک تیم کوچکتر فشار را افزایش می دهد زیرا همه باید در صورت زنده ماندن و برنده شدن ، امتیاز خود را افزایش دهند.
Duos احتمالاً آزمایش نهایی دوستی و کار تیمی است. با داشتن تنها یک هم تیمی دیگر برای اتکا به آن ، باید استراتژی های خود را هماهنگ کنید ، فراخوانی های خوبی انجام دهید و مهمتر از همه ، اگر زندگی اپراتور شما در معرض خطر باشد.
→ خواندن مطلب قبلی

گیم پلی Outriders

خواندن مطلب بعدی ←

پایان خوب و بد (Mortal Kombat 11 Aftermath (Story

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.