آتاری دستی

  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

سرانجام درخواست ها از Call of Duty جواب داد.

سرانجام درخواست ها از Call of Duty جواب داد.
پس از چند هفته استعلام ، سرانجام Infinity Ward حالت دو نفره را به Call of Duty: Warzone Battle royale اضافه کرده است – و بازی در حال حاضر در همه سیستم عامل ها در دسترس است.
این خبر در توئیتی از حساب رسمی Infinity Ward اعلام شد ، که تأیید کرد که به لطف به روزرسانی لیست پخش جدید ، Warzone اکنون یک نفره ، دوئل ، تریو ، کواد و کوادهای غارتگر را به صورت یکجا در اختیار دارد.

در یک ارسال وبلاگ که جزئیات بیشتری را ارائه می دهد ، اکتیویژن توضیح داد که حالت جدید دوبله ها ، بازیکنان را در نقشه Verdansk Battle Royale می بیند که با یک دوست یا با یک بازیکن تصادفی دیگر جفت شده اند. به طور کلی ، این حالت به همان شکل مانند تریو ها و کوادورهای Warzone بازی می کند ، اما به طور طبیعی یک تیم کوچکتر فشار را افزایش می دهد زیرا همه باید در صورت زنده ماندن و برنده شدن ، امتیاز خود را افزایش دهند.
Duos احتمالاً آزمایش نهایی دوستی و کار تیمی است. با داشتن تنها یک هم تیمی دیگر برای اتکا به آن ، باید استراتژی های خود را هماهنگ کنید ، فراخوانی های خوبی انجام دهید و مهمتر از همه ، اگر زندگی اپراتور شما در معرض خطر باشد.
→ خواندن مطلب قبلی

گیم پلی Outriders

خواندن مطلب بعدی ←

پایان خوب و بد (Mortal Kombat 11 Aftermath (Story

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.