آتاری دستی

  • ۰۸ تیر ۱۴۰۱

سه گانه GTA Remaster امسال منتشر خواهد شد

سه گانه GTA Remaster امسال منتشر خواهد شد

سه گانه GTA Remaster با نام رسمی Grand Theft Auto: The TrilogyThe Definitive Edition تأیید شد.

پس از ماه ها شایعه، Rockstar سه گانه ای را معرفی کرد که شامل ریمسترهای GTA 3 ، GTA: Vice City و GTA: San Andreas خواهد بود.
بر اساس بیانیه مطبوعاتی Rockstar نسخه بازسازی شده هر سه عنوان دارای پیشرفت های گرافیکی و گیم پلی مدرن هستند در حالی که هنوز ظاهر و احساس کلاسیک نسخه های اصلی را حفظ می کنند.
هنوز مشخص نیست که این پیشرفت ها چگونه خواهند بود، اما Rockstar می گوید اطلاعات بیشتری را در هفته های آینده به اشتراک خواهد گذاشت.

Rockstar هنوز تاریخ انتشار این سه گانه را اعلام نکرده است، اما تایید کرد که بازی اواخر امسال برای PS4 ، PS5 ، Xbox One ، Xbox Series X/S ، Nintendo Switch و PC از طریق Rockstar Launcher منتشر خواهد شد همچنین اعلام شد که در نیمه اول سال 2022 نسخه های موبایل نیز منتشر می شوند.

شایعات پیرامون سه گانه GTA در اوایل فوریه 2021 ظاهر شدند، اما گزارش موثقی در ماه اوت حاکی از آن بود که این مجموعه در پاییز امسال منتشر می شود سر و صدای زیادی به پا کرد.
در حالی که Rockstar تا کنون ساکت مانده بود، فهرستی در صفحه رتبه بندی کره ای ظاهر می شود و و نام این 3 بازی را به صورت دقیق افشا می کند.

→ خواندن مطلب قبلی

دانلود بازی Dream League Soccer 2019 v6.14

خواندن مطلب بعدی ←

ظاهراً نام Call of Duty 2022 مشخص شده است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.