آتاری دستی

  • ۰۲ فروردین ۱۴۰۲

سونی از هدست PSVR2 رونمایی کرد

سونی از هدست PSVR2 رونمایی کرد

هدست PSVR2 توسط سونی معرفی شد.

اولین تصاویر از PSVR2 در جدیدترین پست وبلاگ Playstation به نمایش در آمدند و توضیح داده شد: هدف ما ایجاد هدستی است که نه تنها به بخشی جذاب از دکوراسیون اتاق شما تبدیل شود، بلکه شما را در دنیای بازی خود غوطه ور کند، تا جایی که تقریبا فراموش کنید از هدست یا کنترلر استفاده می کنید.
به همین دلیل است که ما به ارگونومی هدست توجه زیادی کردیم و آزمایش های گسترده ای را برای اطمینان از احساس راحتی برای انواع اندازه های سر انجام دادیم.

هدست جدید دارای صفحه تنظیم لنز است، بنابراین می توانید فاصله صفحه تا چشمان خود را تغییر دهید، همچنین با استفاده از موتور داخلی سبک تر است, استفاده از آن را راحت تر شده است.
PSVR 2 همچنین دارای طراحی دریچه جدیدی است که اجازه می‌ دهد هوا وارد و خارج شود تا زمانی که بازیکنان در بازی‌ های VR خود غوطه‌ ور می‌ شوند، لنز بخار آلود نشود.
علاوه بر این هدست جدید از 4K HDR و headset feedback پشتیبانی خواهد کرد.

هنوز هم عرضه PSVR 2 در سال 2022 تأیید نشده است, البته شایعاتی وجود دارد که گفته می شود هدست جدید در تابستان امسال عرضه جهانی خواهد شد که به نظر کمی دور از ذهن است زیرا اگر سونی قصد عرضه هدست جدید خود در تابستان پیش رو را داشت با احتساب اینکه فاصله زمانی کمی تا تابستان داریم قطعاً برای پیش فروش و موارد بازاریابی دیگر, تاریخ عرضه را خیلی زود مشخص می کرد.

 

→ خواندن مطلب قبلی

از Street Fighter 6 رونمایی شد

خواندن مطلب بعدی ←

QuestCraft باعث می شود Minecraft: Java Edition در Quest 2 قابل پخش باشد

یک مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins