آتاری دستی

  • ۰۸ مهر ۱۴۰۲

شایعه: حالت جدید Battlefield 2042 شامل مپ های بازسازی شده قدیمی خواهد بود

شایعه: حالت جدید Battlefield 2042 شامل مپ های بازسازی شده قدیمی خواهد بود

Tom Henderson افشا کننده سرشناس اعلام کرد: Battlefield 2042 احتمالاً حالت بازی جدیدی داشته باشد که به بازیکنان امکان می دهد نسخه های بازسازی شده مپ های قدیمی را تجربه کنند.

Tom Henderson که در گذشته اطلاعات بسیار دقیقی راجب Battlefield اعلام کرده بود, اخیراً در ویدیو جدیدی درباره حالت جدید Battlefield 2042 که در حال حاضر در وبسایت EA با نام {REDACTED} شناخته می شود صحبت کرد.
با توجه به اعلام EA قرار است در رویداد ماه آینده EA play از یک حالت جدید در Battlefield 2042 رونمایی شود, EA در رابطه با این حالت جدید نوشت: این حالت جدید به عنوان نامه ای عاشقانه به طرفداران ما طراحی شده است.

در واقع ادعای Tom Henderson مبنی بر این است که Battlefield 2042 حالت جدیدی با نام Battlefield Hub خواهد داشت که پر از مپ های بازسازی شده از بازی های قدیمی است.
Tom Henderson در ویدئوی خود ادعا می کند که: Battlefield Hub حاوی بازسازی مپ هایی از عناوین قدیمی Battlefield است که با موتور Battlefield 2042 بازسازی شده اند اما با همان امکانات و ویژگی های Battlefield های قبل, به این معنی که در مپ های بازسازی شده شما به طور کل با سلاح و وسایل مختلف مربوط به Battlefield های گذشته بازی میکنید.

مطابق اطلاعات گذشته راجب Battlefield 2042 اینبار نیز هیچ چیزی به صورت رسمی توسط EA و DICE تایید یا تکذیب نشده است و باید تا زمان رونمایی از حالت جدید Battlefield 2042 در رویداد EA play منتظر بمانیم.
رویداد EA Play قرار است در تاریخ 22 جولای (31 تیر) آغاز شود.

→ خواندن مطلب قبلی

Cyberpunk 2077 دوباره به فروشگاه Playstation بازگشت

خواندن مطلب بعدی ←

Phil Spencer: زمان انتشار Halo Infinite دیگر تغییر نخواهد کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.