آتاری دستی

  • ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

شایعه: GTA 6 در Vice City جریان دارد و تا سال 2025 منتشر نخواهد شد

شایعه: GTA 6 در Vice City جریان دارد و تا سال 2025 منتشر نخواهد شد

طبق گفته Tom Henderson افشا کننده سرشناس, GTA 6 در Vice City جریان خواهد داشت اما ممکن است تا سال 2025 منتشر نشود.

در ویدئویی جدید Tom Henderson ادعا کرد, GTA 6 در Vice City اتفاق میفتد و مپ بازی در طول زمان تغییر خواهد کرد, هندرسون سیستم تغییرات در مپ GTA 6 را دقیقاً همانند Fortnite تشبیه کرد.
او همچنین اشاره ای به لیست شخصیت های GTA 6 داشت که در میان شخصیت های این بازی قرار است یک زن با هوش مصنوعی نیز وجود داشته باشد.

هندرسون در رابطه با تاریخ انتشار GTA 6 پیش بینی کرد که احتمالاً تا سال 2025 شاهد انتشار این بازی نباشیم, این در حالیست که در گذشته او گفته بود GTA 6 احتمالاً در سال 2023 منتشر شود.
هندرسون چندین عامل را دلیل این پیش بینی در نظر گرفته است او گفت: Rockstar در پی گزارش های مربوط به بحران جدی در Red Dead Redemption 2 بر سلامت کارمندان تمرکز کرده است.(کار در خانه به دلیل همه گیری Covid-19 که سرعت توسعه بازی را کاهش می دهد)
او دلیل دوم را این می داند که GTA 6 فقط برای PS5 ، Xbox Series X و PC منتشر می شود و Rockstar می خواهد منتظر بماند فروش کنسول های نسل جدید بیشتر شود تا از این طریق فروش GTA 6 را به حداکثر برساند.
از طرفی دیگر نیز گفته می شود که این استودیو به دنبال جلوگیری از هرگونه تأخیر در انتشار است، بنابراین از افشای سریع هرگونه اطلاعاتی در مورد بازی جلوگیری می کند و همچنین با این کار می تواند به عنوان یک جریان درآمد مداوم به GTA 5 اعتماد کند.

→ خواندن مطلب قبلی

رسمی: نسخه دمو PES 2022 منتشر شد

خواندن مطلب بعدی ←

از Loki در Fortnite رونمایی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.