آتاری دستی

  • ۱۰ تیر ۱۴۰۱

شمارش معکوس Capcom برای رونمایی از یک پروژه نامعلوم

شمارش معکوس Capcom برای رونمایی از یک پروژه نامعلوم

بعد از انتشار Resident Evil Village یکی از بازی های بزرگ استودیو Capcom در سال 2021 همه منتظر بودند که بدانند این استودیو چه چیزی را برای انتشار در سال 2022 برنامه ریزی کرده است و تاکنون ما هیچ خبری راجب انتشار یک بازی بزرگ از طرف Capcom نشنیده ایم اما ظاهراً قرار است در روز های آینده از پروژه جدید این استودیو رونمایی شود.

اخیراً یک شمارش معکوس در وبسایت Capcom ظاهر شده است که نشان می دهد قرار است تا کمتر از یک هفته دیگر از چیزی رونمایی شود و هنوز مشخص نیست که باید منتظر رونمایی از چه چیزی باشیم.
حدس و گمان های زیادی راجب این شمارش معکوس وجود دارد, برخی معتقدند مرتبط به یک بازی جدید از این استودیو خواهد بود, برخی دیگر با تکیه بر این دلیل که فینال مسابقات Street Fighter 5 Capcom Pro Tour در 20 فوریه (1 اسفند) به پایان می‌ رسد, (زمانی که شمارش معکوس نیز به پایان می‌ رسد) بر این باورند که قرار است از Street Fighter 6 رونمایی شود.

البته در میان احتمالات یک احتمال خوشبینانه نیز وجود دارد که گفته می شود این شمارش معکوس برای رونمایی از Resident Evil 4 remake و یا DLC جدید Resident Evil Village است, زیرا فضای بصری شمارش معکوس در این وبسایت با فضای بازی های Resident Evil سازگار تر است.
البته بازی های بسیاری مانند Dragon’s Dogma 2 , Pragmata و یا برخی از این موارد وجود دارند که شاید به آنها فکر کنید اما مطمئناً هیچکدام ارزش شمارش معکوس را ندارند و احتمالاً ما باید منتظر یک رونمایی از یک پروژه بزرگ باشیم.

→ خواندن مطلب قبلی

Dying Light 2 اولین پک DLC خود را دریافت کرد

خواندن مطلب بعدی ←

از سیستم مورد نیاز Elden Ring به صورت رسمی رونمایی شد

یک مورد نظر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ataridasticom

پست های بیشتر صفحه آتاری دستی در اینستاگرام
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.